Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Janči G Hotel v Bratislave patrí medzi použiteľné hotely i pre strednú triedu. Štandardné vybavenie i obsluha. Využívam ho pri služobných cestách - zatiaľ bez výhrad.
*
Stano Krčma "U Feďa" pod Staničným námestím v Bratislave má drahšie jedlá ako Čínska reštaurácia o pár krokov ďalej.
*
Waran Tulip House Hotel na Štúrovej v Prešporku je prinajmenšom nešťastný. Zamestnanci tohto baráku sa snažia zvýšiť návštevnosť rôznymi neštandardnými spôsobmi. Poľutujme ich spoločne...
*
Milan Medzi prešporskými hotelmi sa nájde i svetlá výnimka. Hotel Plus je použiteľný i pre normálnych ľudí a pritom za dostupné ceny. Ak nehľadáte nezmyselný luxus samozrejme.
*
Tibor Starší, ale vyhovujúci hotel v Bratislave je Hotel Nivy. Netvrdím, že by som tam chodil kvoli jedlu, ale celkový dojem z ubytovania i stravy z neho mám veľmi dobrý.
*
Rišo Priateľka ma pozvala do reštaurácie s dosť komplikovaným menom: Paparazzi coctail bar & ristorante. Len pre úplnosť a varovanie uvádzam, že sa nachádza v hlavnom meste - krásavici na Dunaji, na Laurinskej ulici. Hógo fógo zariadenie bez akéhokoľvek záujmu o zákazníkov. Mrzí ma, že som pozvanie prijal a za nemalý obnos sa nechal urážať týmito šosákmi!!!
*
Wanda Na služobke v Bratislave som sa ubytovala v hoteli Holiday Inn. Na to, aký je to drahý hotel, som žiadny extrémny luxus nezaznamenala. Dokonca som absolvovala i menšiu výmenu názorov s hotelovou službou, keď som reklamovala nefunkčný TV ovladač. Celkovo som z tejto návštevy sklamaná. A to ešte nie je isté, či mi zamestnávateľ tento špás preplatí v plnom rozsahu...
*
Darja Sedem hriechov na Škultétyho 5 v Bratislave je jeden veľký pajzel, kde Vám predajú fľaškovú desiatku za 1,40 € a to ešte bez účtenky. Jedlo je zásadne v detských porciách za cenu pre dvoch dospelých!
*
Laco Do pomyselnej Knihy prianí a sťažností zapisujem sťažnosti na tatranský hotel Nezábudka a bratislavský hotel Tulip House. V jednom kuse zasielajú e-mailom akési ponuky či prezentácie, o ktoré nikto nestojí. Keby to robil každý hotel na Slovensku, asi by skolaboval internet.
*
Iveta V bratislavskej Eurovei sa okrem iných náchádza i stravovacie zariadenie - asi reštaurácia - Leblon. Prišla som tam, posedela si a opäť odišla. Predpokladám, že tam majú lenivých pinglov, lebo za celú tú dobu posedenia, odhadujem na 20 minút, ma ani jeden neoslovil, a neponúkol mi ani len nápojový lístok. Hanba!
*
Alpin Najnavštevovanejšia čajovňa v Petržalke je Hortenzia na Ovsišťskom námestí. Čaje i obsluha nemajú chybu. Pre deti je to úplná idylka. Len tam v poslednej dobe chodí akosi veľa sedlákov.
*
Teakanátor Čajovňa Pohoda na Radničnej je ozajstná pohoda. Nevtieravá hudba, dobré osvetlenie a chutné čaje zo všetkých kútov sveta. Na to, že je v hlavnom meste, sú i ceny veľmi dobré.
*
Francek Na Einsteinovej v Bratislave sa nachádza jedno milé bistro Pieskovec. Nie je to žiadny luxus, ale to by ani bistro nemalo byť. Hlavná vec, že vás tam napoja a nakŕmia za normálne ceny.
*
Jaja Bufet Okienko na Mlynských Nivách by mohol byť otvorený častejšie. Najmä keď človek čaká na oneskorený bus a je hladný. Mala by som taký návrh. Mohli by tam nainštalovť zvonček a bufetárka by prišla vtedy, keď jej zákazník zazvoní. Možno by i niečo zarobila!
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie