Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Rado V hostinci Alpina na Žltom piesku pri Banskej Bystrici je radosť posedieť. A keď človek spadne, mal by sa pozviechať a znovu posadiť. A keď už je na tom tak zle, že nevládze, je tu ochotná obsluha, ktorá mu pomôže do blízkeho lesíka, aby si uľavil...
*
Jaja Prijateľne chutné a prijateľne lacné pokrmy podávajú v hostinci AV-Trade v Banskej Bystrici. Na terase sa dá posedieť od jari do jesene. V zime to už taká pohodička nie je, ale oproti tomu aký to bol kedysi pajzel, sa to oveľa zlepšilo. Na zdravie!
*
Mário Jedáleň Srdiečko na Partizánskej ceste v Banskej Bystrici je pajzel, akému nie je rovno. V živote už ma tam neuvidia!
*
Jarek V Banskej Bystrici som navštívil hostinec Country Mlyn a nestačil som sa diviť. Dobré jedlo i nápoje, dobré ceny, dobré prostredie. Vydržal som do neskorých nočných hodín, aj keď som zarmútil svoje dieča. Ale taký už je život.
*
Zorba V sobotu som navštívil reštauráciu Papuča v Banskej Bystrici. Jedlo bolo "chuti mdlé" a o nápoji ani nehovorím. Odporúčam len samovrahom.
*
Veroniqa V pizzérii San Marco v Banskej Bystrici majú prijateľné ceny a slušnú obsluhu. Bola som tam niekoľkokrát, ešte nikdy ma nesklamali.
*
Mrak Do penziónu Bocian vo Vlkanovej pri BB ma už nikto nedostane, ani keby mi za návštevu platili. Otrasné hygienické podmienky a neznesiteľný hluk v nočných hodinách asi odradia každého, kto tam zavíta.
*
Rišo Minulú sobotu prebehla v Domčeku Admirál jedna veľká námorná bitka. Zúčastnil som sa a bol som na strane víťazov. Nabudúce ich opäť vyprášime.
*
Francek Nebudem klamať! Hotel Šachtička pri Banskej Bystrici je je veľmi pekné a slušné zariadenie. Vôbec to neberte ako reklamu, ani s majiteľom sa nepoznám, ale je tam moc pekne a odporúčam tento hotel všetkým hosťom, ktorí tým smerom cestujú.
*
Adino Obsluha bistra na Majerskej ceste v Bystrici je nepoučiteľná. Z alkoholických nápojov majú slušný výber, ale džúsy vôbec nepoznajú. No ako si môžem dať vodku s džúsom, bez džúsu. To je ako keby som si dával čaj s rumom bez čaju. A chlastať stále dookola gin s tonikom nie je veľmi zdravé. Totižto tonik vám môže spôsobiť hluchotu, ak o tom neviete. Stvrdnú vám kosti v uchu a prestanú fungovať. Tak si to rozmyslite, či to tak má byť, alebo čo?
*
Tomek Tak som bol na lyže s partiou na Donovaloch a ubytovali sme sa v penzióne Zornička. Ubytko išlo, strava ušla, ale s parkovaním to nebolo nič moc. Člolvek má predsa len lepší pocit, ak na svoj motor vidí z okna, alebo ak je zagarážovaný v uzavretých priestoroch. No ale sme to prežili, tak je fajn.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie