Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Bláža Za Bardejovský hostinec Na hradbách by sa nemusel hanbiť ani Mikuláš V. zo Zemplína. Veľmi dobrá úroveň obsluhy i vybavenie interiéru sú zárukou prvého dobrého dojmu. Jedlo a nápoje už len potvrdia, že je to skutočne kvalitný hostinec.
*
Marek Pod Dubom za dubom nestretni sa s holubom. To je slogan nás - štamgastov hostinca v Dubinnom. Raz tam totižto vletel holub a narobil riadny binec. Inak je to ale veľmi pekná a milá krčma s kamarádskou obsluhou a slušným nápojovým lístkom. Lepšiu nenájdete v celom Dubinnom!
*
Milena Bardejovský hostinec Družba patrí medzi tie lepšie v tomto peknom kúpeľnom meste a okolí. Dámske toalety sú udržiavané v čistotea to je pre prvý dojem vždy to najdôležitejšie. Žiadne hypermoderné zariadenie nekazí dobrú pohodičku. Odporúčam kúpeľovým švihákom i náhodným návštevníkom Bardejova. I to že je tu počuť poľštinu svedčí o serióznosti a slušnosti tohto podniku.
*
Žlté lebky V Bardejove sme navštívili hostinec Pod brezou. Žiadny luxus, ale pr nás vyhovujúce prostredie i ceny. Pre tých, čo sa ponáhľajú moc neodporúčame. Obsluha funguje v pohodovom tempe. Celkový dojem je ale dobrý. Isto lepší ako fastfoody, ktoré sme obišli veľkým oblúkom.
*
Mirka Hostinec v Janovciach je riadne zafajčená a smradlavá krčma. Čudujem sa tým chlapom, čo tam trávia voľný čas a absorbujú tie nepríjemné zápachy. A ešte viac sa čudujem ich manželkám, priateľkám a milenkám, ktoré im to tolerujú.
*
Majo Koncom augusta sme sa zastavili v bardejovskom hostinci Pod Orechom. Perfektná nálada, večer opekané klobásy a nad ránom kocovina. Personál má zjavne pre podobných návštevníkov pochopenie a nerobí si z ich nevoľností ťažkú hlavu. Ponúknu vám kávu, alebo kofolu.
*
Samson Domino je najchutnejšia cukráreň v celých Bardrjovských Kúpeloch. Keď si tam človek naperie lalok sladkosťami, už sa mu nechce chodiť na procedúry. Ale i takéto neresti ku kúpeľovej kúre patria. Nech žijú tučniaci!
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie