Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Maroš Staničná reštaurácia s pizzériu na košickej železničnej stanici ma milo prekvapila obsluhou i cenami. Už to nie je ten pajzel ako kedysi!
*
Mišo Pizzéria na košickej stanici je bombová. Najlepšia pizza v Košiciach, super hudba, super video, super ceny...
*
Rododendrón Najlepšiu pizzu v Košiciach majú na stanici - nad Lildlom. Ceny, obsluha i prostredie sú v absolútnom poriadku.
*
Juddy Dnes som cestovala do Košíc. Pred odchodom vlaku späť, som sa zastavila v staničnej reštaurácii. Bola to veľmi príjemne strávená hodinka. Už dávno som sa na železničnej stanici nestretla s takým kultúrnym prostredím. Žilina i Bratislava môžu len závidieť.
*
Špejbl Čajovňa Bilinkár v Košiciach má všetko, čo má čajovňa mať. Prefektné prostredie, aróma, hudba a samozrejme chutné čaje za normálne ceny. Keď ju porovnávam s ostatnými čajovňami na okolí, má Bylinkár jednoznačné preferencie. Po každej návšteve zo mňa opadne stres a príde pokojná nálada. Je to skátka oáza na dušu i telo.
*
Ropucha Košická pohostinnosť sa prejavuje v bistre U Andrássyho na Hlavnej. Cukor, miešatka do kávy i slamky majú bez poplatkov. Tak by to malo byť všade!
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie