Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Irena Trebišovský Zemplín hotel nezodpovedá hygienickým predpisom. Pracovala som 14 rokov v tejto branži a viem, čo by mal takýto hotel poskytovať.
*
Maroš Staničná reštaurácia s pizzériu na košickej železničnej stanici ma milo prekvapila obsluhou i cenami. Už to nie je ten pajzel ako kedysi!
*
Roman Reštaurácia Alžbetin dom Smolník nie je v skutočnosti reštaurácia, ale jedáleň pre dôchodcov.
*
Mišo Pizzéria na košickej stanici je bombová. Najlepšia pizza v Košiciach, super hudba, super video, super ceny...
*
Tibor Reštaurácia Amadeus v Trebišove ponúka obedňajšie menu za 5,97€. Je to dvojnásobok ceny oproti podobným podnikom tejto kategórie a to nehovorím o tom, že zabúdajú vracať 3 centy.
*
Rododendrón Najlepšiu pizzu v Košiciach majú na stanici - nad Lildlom. Ceny, obsluha i prostredie sú v absolútnom poriadku.
*
Francek V Smižanoch, v hoteli Flóra majú okrem detského ihriska pekne štýlovo zariadenú reštauráciu. V kaviarni s mohutným krbom kvalitnú kávu a z okna pený výhľad. A to je asi tak všetko, čo sa im dá pripísať k dobru. Parkovisko, ani WC nestoja za veľa. Naopak ceny sú na dosť vysokej úrovni a to je dôvod prečo ma tam, už nikdy neuvidia. Bye bye.
*
Juddy Dnes som cestovala do Košíc. Pred odchodom vlaku späť, som sa zastavila v staničnej reštaurácii. Bola to veľmi príjemne strávená hodinka. Už dávno som sa na železničnej stanici nestretla s takým kultúrnym prostredím. Žilina i Bratislava môžu len závidieť.
*
Špejbl Čajovňa Bilinkár v Košiciach má všetko, čo má čajovňa mať. Prefektné prostredie, aróma, hudba a samozrejme chutné čaje za normálne ceny. Keď ju porovnávam s ostatnými čajovňami na okolí, má Bylinkár jednoznačné preferencie. Po každej návšteve zo mňa opadne stres a príde pokojná nálada. Je to skátka oáza na dušu i telo.
*
Dada Hotel Čingov Smižany je umiestený na samom okraji národného parku Slovenský Raj. V zime je tam dosť dobre. Pre väčšie skupinky vedia zabezpečiť lacnejšie celodenné a poldenné permanentky na niektoré lyžiarské vleky v blízkom okolí. Darmo, raj zostane predsa len rajom!
*
Ronaldo Bufet Vilma v Spišskej Novej Vsi je dobrá alternatíva k reštauráciám na okolí. Ceny i obsluha sú prijateľné. Hlavne rýchlosť obsluhy je dobrým dôvodom k jeho návšteve.
*
Ropucha Košická pohostinnosť sa prejavuje v bistre U Andrássyho na Hlavnej. Cukor, miešatka do kávy i slamky majú bez poplatkov. Tak by to malo byť všade!
*
Kornélia Na celom Východnom Slovensku, ani na Ukrajine nenájdete lepšiu cukráreň, ako je Fontána v Moldave nad Bodvou. Žila som niekoľko rokov pri Bratislave, ale takú dobrú cukráreň som tam nenavštívila, hoci výber tam bol niekoľkonásobne väčší. Množstvo ale nič neznamená proti kvalite, a tá je dôležitá. Špecialitou je tu zákusok "Mince zo dna fontány". Kto ho neochutnal, nevie čo je to správne pošušňáníčko vo svete cukrárenskych výrobkov. Odporúčam to každému, kto Moldavu navštívi. A ak raz ochutná, bude si pýtať recept, alebo sa rád vráti.
*
Šablin V bistre Savana nalievajú alkohol maloletým zákazníkom a vodičom. Hanba pre celé Sečovce.
*
Terka V bufete Pomaj je malý lokaj. Mám na mysli bufet Pomaj vo Vojanoch. Napriek tomu, že čašník je nižšieho vzrastu, je mi sympatický a na jeho prácu nemám žiadne sťažnosti ani výhrady. Obsluhuje rýchlo a nemá hlúpe pindy, ako to býva v takýchto podnikoch zvykom. Zaslúži si moju pochvalu.
*
Mirka Na Spiši je v Betlanovciach jeden útulný penzión Mariánka. Ak sa pri tomto čítaní zaradujú zastáncovia halucinogénnych látok, tak majú smolu. Nejedná sa o zdrobnelinu slova marihuana, ale to nič nemení na skutočnosti, že je tam veľmi fajn. Ak sa tam zastavíte neoľutujete.
*
Betty Nenápadný Hotel Šport v Spišskej Novej Vsi, je budovaný v štýle socialistického realizmu. Nie, že by som to mala niekomu za zlé, ale aspoň premenovať už ho mohli. Pravda, pri zimnom štadióne nie je veľa možností na štýlové pomenovanie, ale pri troche snahy by hádam niečo originálnejšie vymysleli. Chceli sme sa tam s priateľom ubytovať na cylkistickom víkendovom výtele do Tatier, ale keď sme si to omrkli, radšej sme sa premohli a dorazili neskoro večer celú trasu do Starej lesnej do hotela Forton.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie