Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Ria Ten kto pozná okolie Komárna, vie, že v lete nie je záujem hľadať svoje miesto na slnku. Hľadáme skôr miesta v tieni. A presne to spĺňa hostinec Singello. Krytá terasa je zárukou príjemného osvieženia. Chodíme tam pravideľne na pivo s chalanmi i kamoškami. Obslužný personál nás už dobre pozná. Prídeme, sadneme a bez objednávania už pred nami stoja orosené kuželky. Každý pravideľný návštevník pivárne by si mal takto obsluhu ochočiť!
*
Buffík Krásne prostredie v okolí Krčmy u Mlyna pri Kolárove je ideálne pre motorkárov. Okrem toho tu organizujú Klobásové festivaly. Odporúčam každému.
*
Rasťo Corgoň Aréna v Hurbanove oproti polícii je seriózne zariadenie. Majú tam hracie automaty a billiard. Pivo majú domáce - Bažanta i Haineken. Pre notebookárov majú i wifi pripojenie.
*
Vašo V Komárne na Štefánikovom námestí som navštívil bufet Pochúťka. Plastové príbory vyzerali byť ako keby nedbalo poumývané. Neviem, či by plastové príbory nemali byť jednorázovky. Tak troška sa mi vidí, že je nehygienické používať plastiaky vickrát pre rôznych zákazníkov a ešte ku všetkému nedokonale očistené.
*
*
*
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie