Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Aďo Hostinec Pod Jablonkou, medzi domorodcami prezývaný Ukrajina, má dosť nepohodlné kavalce na sedenie. Že by v celom Liptovskom Mikuláši nemali možnosť zohnať normálne stoličky? Majiteľ by sa mal nad pohodlím svojich zákazníkov vážne zamyslieť, aby sa nemusel hambiť.
*
Irena Pri Podbanskom nie je len megahotel Permon, ale i pidihostinec Sviští brloh. Nie, že by mohol permoníkom konkurovať, ale ako výčap je na prijateľnej úrovni. Prostredie je slušné, ceny zaplatiteľné a nápoje pitné. Pozdravujem partiu motorkárov Žlté lebky, ktorá sa tam minulý víkend utáborila.
*
Vladko Horský hotel MNÍCH pri Bobrovci je veľmi dobre situovaný, má dobré vybavenie a ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Už dvakrát sme tam boli na workshope a nemôžem sa na nič sťažovať. Ubytovanie, jedlo i nápoje sú na velice dobrej úrovni.
*
Ivoš Gôtovanský hostinec Na vŕšku je typická dedinská krčma. Otvorené je podľa potreby, nalievajú primerane stavu hosťa a jeho okolia. Pívečko majú dobré, krčmár je sympaťák. Odporúčam navštíviť pre ličbu depresií.
*
Rado V kaviarni Bisquit v Liptovskom Hrádku si môžete dať qasinkové pivo s bagetou - to nemá chybu!
*
Jarka V priebehu systému školení obchodných zručností som navštívila niekoľko hotelov SOREA. Najkrajšie prostredie a prírodná atmosféra je ale jednoznačne v hoteli SOREA Máj Liptovský Ján. Odporúčam ho všetkým vzdelávacím akadémiám, či už noblesným, alebo nízkorozpočtovým.
*
Vendelín Bistro v Jasnej má dosť vysoké ceny. Pri takejto obchodnej politike musia mať veľmi mlý obrat aj to len v sezóne. Nech si zoberú príklad z poľských tržníc. Pri polovičných cenách by predali desaťnásobok.
*
Developer Bistro Lotos v Liptovskom Mikuláši je podnik na úrovni. Obsluha, ceny, prostredie - všetko je O.K.
*
Mirec Jednoduchý hostinec pre jednoduchých pijanov v Mikuláši. Tak by sa dala definovať krčma U Kapláňov. Interiér zodpovedá cenovej kategórii tejto putyky. Nábytok pretretý na zeleno pripomína zariadenie v kasárenskej arme. Nechodím tam tak často, aby som zažil stresové situácie, keď niekto preberie, ale musí to tam byť vtedy veľmi zaujímavé. Takže na pitie áno - na jedlo asi nie!
*
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie