Ubytovňa Fatra & Reštaurácia Fatranka
1. Čsl. Brigády 60, 038 61 Vrútky

V reštaurácii ponúkame jedlá slovenskej kuchyne, ale aj špeciality z diviny,
ktoré si môžte vychutnať v poľovníckom salóniku.

Recepcia:                +421/43/42 86 515 non-stop
Reštaurácia:    +421/43/42 82 200 od 11.00-23.00 hod.
E-mail:                    ubytovnafatra@olin.sk
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Jóžin Na najhoršom úseku D1, medzi Martinom a Kraľovanmi, ktorý ešte asi dlho nebude dokončený, otvorili motorest Rapid. Ak by ho aj neotvorili, nič by sa nestalo. Je to hanba stravovacích zariadení na trase Bratislava - Košice. Malé porcie, dlhé čakacie doby na jedlo a o pití ani nehovorím. Pivo vám tam načapujú tak polhoďku po jedle. Tvária sa ako nóbl podnik, ale je to tak na úrovni IV.cenovej bez obsluhy. Až na tie ceny samozrejme.
*
Siouxovia Motorest Rapid pri kruhovom objazde za Martinom nemá medzi motorkármi najlepšiu povesť. Jedlo býva nedovarené a čaká sa naň ako keby obsluhovali 200 ľudí. Pritom je tam i cez obed poloprázdno.
*
Žlté lebky V motoreste Rapid pri Sučanoch nevracajú drobné. Nie že by 5 centov boli veľké peniaze, ale slušnosť by bola výdavky aspoň vybrať z kasy a položiť na pult. Záleží už od zákazníka, či si ich zoberie, alebo nechá ako tringelt.
*
Zuzka Najdrahšie pivo vo Vrútkach dostanete vo Vivienne na konci pešej zóny!
*
Mirka Motorest Rapid za Martinom je asi najhorší pultový predaj v širokom okolí. Pri každej návšteve zaregistrujeme zvýšené ceny a rozbité poháre na odkladacích stojanoch. Ako keby nemohli stojany vymeniť za také, na ktoré sa poháre zmestia. Možno práve pre tieto črepy stále zvyšujú ceny jedla. Navrhujem, aby pouvažovali nad plastovými teglíkmi. I tak tá hygiéna tam nie je nič moc. Raz som nechtiac nazrela otvorenými dverami do kuchyne a prešiel ma hlad...
*
Gogo Na Martinskej tržnici, ktorú miestni prezývajú skanzen, sa nachádza bistro pod Riadkom. Nalejú tam každému kto tam zavíta a v tom je chyba. Tí, čo majú "nakúpené" a odchádzajú odtiaľ a triafajú sa do zákazníkov tržnice, ktorí ešte nakúpené nemajú. Navrhujem, aby toto bistro bolo zrušené, alebo aby personál nenalieval podnapilým návštevníkom alkohol.
*
Nowson Martinská čajovňa Amrit bola dobrá, ale v poslednej dobe sa akosi pokazila. Taký čudný zápach, ako keby tam nocovali pofidérne zjavy. Stálo by za to ju vydezinfikovať, aby tam opäť mohli chodiť slušní ľudia.
*
Justín Cukráreň v Dome potravín vo Vrútkach je dobrá, ale príliš vysoko. Mohli by ju presťahovať do nižších sfér, aby sa človeku netočila hlava, keď odtiaľ odchádza. Obsluha trocha nestíha, ale aspoň sa neprepchávam tak rýchlo.
*
Alena Vo väčšine hostincov, reštaurácií i motorestov už dnes dostanete chlieb, alebo pečivo v cene menu. Tmavou výnimkou z tohto pravidla je motorest Rapid pri Sučanoch. Nechajú si tam zaplatiť za každú kôrku. Pritom majú ceny denného menu už tak premrštené, že by sa vám mohlo zdať, že ste v značkovej reštaurácii Tiffany. Hanba tejto chamtivosti.
*
Monika Biznis, ktorý realizuje reštaurácia Astria vo Vrútkach je založený na zamlčovaní takých podstatných informácií, ako je cena. Zašli sme tam minulý týždeň s kamoškami na obed. Kým sme dostali jedálny lístok a pozreli si ho, prešla hodina "H". Vybrali sme si z denného menu syrový špíz a hovädzí vývar. Obsluha nás upozornila, že je po 13:00 a preto už menu nepodávajú. Opýtali sme sa, čo by nám odporúčili, aby sme dlho nečakali. Poradili nám syrový špíz. Ako príloha nám postačili varené zemiaky, aby sme sa už nezdržovali. Šok ale prišiel pri platení. Denné menu v cene stravného lístku obsahovalo špíz a polievku. Na samotný špíz však nestačilo 7€! Že ich hanba nefackuje!
*
Tilka Hotel Impozant sme navštívili pri ceste do Martina. Pekne a vkusne zariadený, prijateľné ceny i ľudia. Až na trocha rušnejších hostí nemalo ubytko chybu. Budem ho vychvaľovať, kadiaľ budem chodiť a možno aj ďalej.
*
Kajo Profesionálny prístup zamestnancov Hotela Luna v Priekope pri Martine odporúčam všetkým, kto pripravujú svadobnú hostinu. Ceny primerané, starostlivosť a zodpovednosť nadpriemerná!
*
Kráska V Sučanoch pri kruhovej križovatke je super miesto, motorest Rapid. S manželom a deťmi tam chodíme pravideľne, dá sa tam veľmi dobre najesť (rezne trčia cez celý tanier :-) a sú naozaj chutné) za super ceny. Aj naše deti sú tam spokojné, lebo kým sa my môžme najesť a dať si kávu na terase, oni sa vyblbnú na detskom ihrisku. Odporúčam :-).
*
Jana Dobrý deň. Zvyknem rôzne na fórach reagovať na kvalitu slovenských služieb...a čo sa týka motorestu Rapid medzi MT a Sučanmi, chodievam tam cez víkendy s rodinou. Ešte som tam nemala žiadny problém. Decka sa majú kde hrať, obsluha nám vždy vyšla v ústrety. Porcie sú dosť veľké a ceny primerané. Zatiaľ nám tam vždy chutilo.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie