Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Staňa Pozdravujem a chválim obsluhu hostinca Erika v Topoľčanoch. Nápoje, či alko, či nealko sa tu konzumujú vo veľmi príjemnom prostredí. Nemám čo vytknúť.
*
Stano Park Hotel Tartuf Beladice má výhodnú polohu, asi 20 km od Nitry. Mali sme tam promočnú oslavu. Nikto tam nerušil, nikto neobťažoval. Služby boli na úrovni špičkového zariadenia. Prenocovanie za veľmi priaznivú cenu.
*
Mirka Motorest Hrušovany sa vydáva za najlepší v Schengene, ale európskemu nadštandardu zodpovedá asi len cenami.
*
Kajo Reštaurácia Ajax v Nových Zámkoch má pomalú a neochotnú obsluhu.
*
Ria Ten kto pozná okolie Komárna, vie, že v lete nie je záujem hľadať svoje miesto na slnku. Hľadáme skôr miesta v tieni. A presne to spĺňa hostinec Singello. Krytá terasa je zárukou príjemného osvieženia. Chodíme tam pravideľne na pivo s chalanmi i kamoškami. Obslužný personál nás už dobre pozná. Prídeme, sadneme a bez objednávania už pred nami stoja orosené kuželky. Každý pravideľný návštevník pivárne by si mal takto obsluhu ochočiť!
*
Demižón V kaviarni Aksamlia v Šali odporúčam čokoládu. Káva až tak dobrá nie je.
*
Buffík Krásne prostredie v okolí Krčmy u Mlyna pri Kolárove je ideálne pre motorkárov. Okrem toho tu organizujú Klobásové festivaly. Odporúčam každému.
*
Nemec Podnik Corgoň PUB v Leviciach je super. Ja tam chodím rád pre veľa vecí. Je tam pohodička a poznám tam veľmi veľa ľudí. Proste parta ako má byť. Hlavne zdravím Corgoňákov.
*
Adler Bufet U Hladného Supa sa mi javí ako najlepšia prevádzkáreň rýchleho občerstvenia na Duchonke, čo sa týka podávaných jedál a obsluhy. Síce trochu užšsí sortiment, ale o to kvalitnejší.
*
Paťo Obecné pohostinstvo v Jedľových Kostoľanoch je fakt najlepšia krčma. Krásna socialistická aj tie komunistické ceny. Dúfam že im to vydrží :) Zdravím všetkých motorkárov, ktorí tam zablúdili.
*
Bulldog Pohostinstvo Pod orechom Vráble je pecka podnik. Akurát na ten futbal musíš mať fígel, aby ti to nežralo toľko peňazí. Dá sa tam posedieť i vonku. Gril, pivo a pohodička...
*
Hugo Hostinec u Garfa - Dolný Pial, je tým správny miestom pre zastavenie, občerstvenie a odreagovanie. Štýlový vzhľad, chutné jedlá, dobré pivko, prijateľné ceny. Nemám, čo by som vytkol. Slovákov i Maďarov obsluhujú v ich materinskom jazyku a nikomu to nevadí. Pozdravujem Jana do Žiliny.
*
Rasťo Corgoň Aréna v Hurbanove oproti polícii je seriózne zariadenie. Majú tam hracie automaty a billiard. Pivo majú domáce - Bažanta i Haineken. Pre notebookárov majú i wifi pripojenie.
*
Vodár V Šali poznám dobré bistro. Volá sa tuším Lucia, ale to nie je dôležité. Je na Nitrianskej ulici. Odporúčam každému okoloidúcemu. Široko ďaleko tam nič lepšie nie je.
*
Chopin V obľúbenej destinácii slovenských dovolenkárov v Štúrove je bufet Sisi. Odporúčam ho každému, kto túži po výplachu žalúdka. To už radšej preplávam do Ostrihomu a zjem zdochnutú ryby, ako sa stravovať v takomto pajzli.
*
Brmbolec Nemocničný bufet v Želiezovciach je pekne architektonicky riešený, ale potraviny po záruke mu nerobia dobrú vizitku. Asi si niekto pripravuje pacientov na operáciu žalúdka, alebo prinajmenšom na jeho vypumpovanie. Dúfam, že ho nevlastní miestna pohrabná služba.
*
Mišo Horoskop je evidentne dobré miesto na prežieranie sa sladkosťami. Priamo na hlavnom námestí v Zámkoch - nemôžete ho nenájsť. Káva by mohla byť vo väčších porciách, ale že vraj nie je taká zdravá. Niekedy si tam donesiem svoju v termoske. Môže mi to snáď niekto zakázať?
*
Vašo V Komárne na Štefánikovom námestí som navštívil bufet Pochúťka. Plastové príbory vyzerali byť ako keby nedbalo poumývané. Neviem, či by plastové príbory nemali byť jednorázovky. Tak troška sa mi vidí, že je nehygienické používať plastiaky vickrát pre rôznych zákazníkov a ešte ku všetkému nedokonale očistené.
*
Mirec Čajovňa na konci vesmíru sa v skutočnosti nachádza v Šali a vôbec to nie je žiadny zapadákov, alebo vidlákov. Je tam veľmi príjemné posedenie pri šálkach horúceho čaju. Nepoznám lepšiu čajovňu v celom vesmíre a okolí Šale. Návštevníci sú odmeňovaní milými darčekmi a to je vždy lepšie ako drôtom do oka. Bol som nešťastný, keď pred časom prebiehala adaptácia a dva týždne som do tejto roztomilej čajovničky nemohol zavítať. Vrelo odporúčam všetkým milovníkom kvalitného aromatického nápoja, akým čaj bezosporu isto je, bol a bude!
*
Milena Bistro Šmak v Nitre na Štefánikovej je dobré, ale obsluha zabúda vracať drobné. Dokiaľ to boli haliere, dalo sa to tolerovať. Centy sú ale 30x hodnotnejšie a to mi vadí.
*
Robin Ryba štadión v Šuranoch je bufet na úrovni. Ceny sú pravda troška vyššie ako by mohli byť, ale úroveň obsluhy, hygieny a celkovej atmosféry je na veľmi dobrej úrovni. I sociálne zariadenia sú pravideľne udržiavané v čistote. Odporúčam každému návštevníkovi Šurian.
*
Sylvester Do čajovne Dobrých ľudí v Nitre sa oplatí zavítať. Dobré nápoje i ceny.
*
Chandler Balkánska cukráreň na Hlavnej ceste v Šali je perfektná. Obžral by som sa tam do puknutia. Ešte by mohli znížiť ceny a budem tam od raňajok do večere. Prosto bomba.
*
Miriam Hostinec Pod orechom vo Vrábloch je síce maličký, ale majú tam pieskovisko pre deťúrence. Oplatí sa tam posedieť pri víkendových špacíroch s potomstvom i so psom. Svatobná hostina by sa tam asi nezmestila, ale to je dobre. Zbytočne by zaberali miesto okoloidúcim...
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie