Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Francek Cez víkend sme vybehli na Hornú Nitru a okrem iného navštívili i Hutira Relax Club v Handlovej. Neviem do ktorej kategórie by sa toto zariadenie malo zaradiť - asi do hotelov. Ale vy si stým isto poradíte. Celkový dojem je veľmi pozitívny, hoci malé nedostatky sa nájdu všade. I tak ale môžem zodpovedne odprúčiť tento klub navštíviť. Neoľutujete.
*
Lišiak Lepšie miesto ako je piváreň Konzum v Handlovej nepoznám. Šarmantná barmanka čo hodí nezáväzný pokec a ľudia čo sú nad vecou. Kto nechápe nadmieru inteligentné alebo povrchné reči nech nechodí. Prostredie nič moc, ale ide o pohodu.
*
Zdenda Nerada kritizujem, ale bar Drago v Novákoch ma nepríjemne prekvapil. Objednala som promočný obed pre 16 ľudí. Príprava spočívala v tom, že zrazili stoly dokopy a príbory nasypali na jeden tanierik. Dorazili ma tým, keď mi povedali, že som nepovadala jasne, že to má byť slávnostný obed. Asi si pomýlili promóciu s paródiou.
*
Pagáč Tak to som nečakal. Restaurant Muzika v Bojniciach ma pozitívne prekvapil. Interiér je fakt bomba... a cigaretka k vynikajúcemu kvasinkovému pivku Erdinger a výbornému jedlu, ktoré tu vždy dostanem, no nebíčko v papuli :-))
*
Monika Dobrý deň, v októbri som navštívila hotel Kaskáda v Bojniciach. Bola som veľmi spokojná so stravovaním a personálom. Služby vo wellness centre boli na dosť vysokej úrovni, takisto aj personál. Jediné čo mi mierne prekážalo boli popraskané steny v izbách, myslím že v štvorhviezdičkovom hoteli by to nemalo byť. Pobyt splnil moje očakávania.
*
Crock Cukráreň Betty je tou najlepšou cukrárňou na svete a na Hornej Nitre. Všetci ozajstní labužníci z Handlovej môžu byť radi, že ju majú na dosah ruky. Dokázal by som tam sedieť celé hodiny, pojedať laskomiky a maškrty, ktoré vám neponúknu široko ďaleko. S obsluhou sa dá dobre nezáväzne poklábosiť. Teraz už je možné tam využívať i wifi pripojenie na internet a to opäť zvyšuje i tak vysokú pridanú hodnotu cukrárne.
*
Jája Hotel Športcentrum Bojnice je vraj bývalým strediskom československých olympionikov. Prostredie v lesíku je vcelku príjemné, až na tu prístupovú cestu. Pre nás, menej náročných klientov, je ubytovanie vyhovujúce a dôležitý je kľud a pokoj, najmä keď prebieha školenie, alebo wokshop. Chodím tam veľmi rada, nie len pre informácie, ale i pre relax, ktorý toto prostredie poskytuje.
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie