Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Kevin Hostinec Magura v Piešťanoch nie je nič moc a nemajú nás tam veľmi v láske pre našu farbu pleti. Pritom nerobíme binec, ani z polovice ako tamojší štamgasti. Tak neviem, či tam onedlho nebudú obsluhovať len Eskymákov, alebo snehuliakov.
*
Irma V Moravanoch nad Váhom je jeden perfektný penzión Tematín. Jeho súčasťou je i reštaurácia, kde sa môžete veľmi slušne a výdatne najesť. Vyskúšali sme sa tam i ubytovať s priateľom a cena nás v dobrom veľmi prekvapila.
*
Blažena V Piešťanoch pri stanici je jedno nekultúrne zariadenie. To, že sa volá U Vrabca, asi nebude náhoda. Na rozdiel od kultúrnych domov je toto veľmi nekultúrne teepee. Ten vták vrabec by sa mohol aj hambiť za takéto hniezdo. Norkom z okolia to ale asi evidentne vyhovuje. Ani by som sa nečudovala, keby si to niektorý z nich namieril rovno pod vlak. Nabudúce radšej navštívim odstavený nákladný vagón, alebo dobytčák, ako tento nevľúdny hostinec.
*
Lacy Piešťanský hotel Máj je slušný a pri tom finančne nenáročný hotel. Možnosť stravy i primeraného kultúrneho vyžitia v blízkosti mi vyhovuje. Pre skromných ľudí, ako som ja, je to ideálny spôsob ubytovania.
*
Vratko Vagón na piešťanskej stanici je asi jediný hostinec v tejto lokalite, ktorý je ako tak použiteľný. Pri okienku vám načapujú nápoj a je na vás, kde si ho nalejete. Veľa vecí by sat dalo šte zlepšiť, ale ako som povedal: medzi slepými je jednooký kráľom.
*
Francek V areáli časti Piešťan, nazývanom Banka, je niekoľko ubytovacích, školiacich a stravovacích zariadení. Je tam i hotel so zvláštnym menom: Odevák & Dependance. Nie, že by som vyhľadával ubytovacie zariadenia "za vodou", ale tam sa mi naozaj páčilo. Oveľa lepšie prostredie, ako v centre mesta.
*
Johan Pri bistre Dodo v Piešťanoch nie je upravené okolie. Obsluha, alebo majiteľ by sa mali zamyslieť nad pravideľným upratovaním! Asi im na tom nezáleží.
*
Kaktus PN Podnik Ds caffe&restaurant v Piešťanoch, K Lodenici4  je skvelý. Čisté prostredie, skvelá obsluha, perfektná kuchyňa. 
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie