Len 7 krokov od Vášho bloku, na Višňovej 1/A, na najväčšom prešovskom sídlisku Sekčov,
sa nachádza Pizzéria „7 divov sveta“
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Žlté lebky Pri vandrovaní smerom východným sme zavítali i do Ličartoviec. Tamojší hostinec nad miestnym vetešníctvom nás však značne sklamal. To už radšej zomrieť od smädu, ako sa dohadovať s miestnymi sedlákmi a mať pocit, že im zavadziate. Takto si služby v pohostinstve vôbec nepredstavujeme.
*
Bolek Do hostinca Bonsaj v Prešove sa oplatí chodiť hlavne cez obedňajšie hodiny. Vtedy je celkom dobrý výber jedál. Chodievame tam z rachoty a nesťažujeme sa. Solídna obsluha i kuchyňa. Cez víkendy tam zavítam sporadicky, ale i vtedy je tam fajn. To si môžem hrknúť i pívečko a to hneď lepšie chutí.
*
Roman Klenovská krčma má svoje čaro. Pri občasných návštevách mám pocit, že tam patrím. Betelná partia štamgastov i personál, ktorý vie čo má robiť, aby tam ľuďom bolo fasa na duši i po tele. Priateľská atmosféra dáva nádherný pocit bezpečia!
*
Edo Minulý víkend sme mali s partiou namierené na Východ. Pri prešovskom Kauflande sme objavili fest dobý motorest. Volá sa Ranč a je zariadený v country štýle. Dali sme si dosť dobré klobásy, ktoré tam grilujú a hoci nie sú z najlacnejších, stoja za to. Asi i preto, že vyzerali byť vyrobené z mäsa nie z nejakých náhražiek a plnidiel, ako sme na to zvyknutí z hypermarketov. Dodo si robil srandu, že silný stroj (mlynček na mäso) zoberie všetko - či sú to myšacie uši, alebo psie chvostíky. Ja ale na tieto klobásky nedám dopustiť a budem veriť, že sa do našej najbližšej návštevy v Ranči "nezopsujú".
*
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie