Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Wendy Pre dolárových ale i eurových zákazníkov odporúčam vo Vysokých Tatrách hotel Toliar. Pre snobov sú tam samozrejme "dokonalejšie" hotely, ale nie každý zákazník má záujem doplácať na čisté motýliky liftboyov. Toliar má veľmi dobrú polohu a prijateľné ceny. Možno by mohol dať o sebe viac vedieť.
*
Sáhib Hotel Satel v Poprade by mohol poskytovať i väčšie súkromie!
*
Rudy
Za posledné tri mesiace mi prišli dve "prezentácie" hotela Nezábudka v Tatrách. Vie mi niekto povedať, prečo mi tieto hlúposti posielajú?
*
Wanda Nechápem, prečo mi hotel Nezábudka opätovne posiela SPAMy, keď som ich už 3x upozornila, že si to neželám.
*
Pepan Upozorněte prosím taktně hotel Nezabudka, aby neposílali velké přílohy ve svých nevyžádaných zprávách. Nejlepší by bylo, kdyby neposílali vůbec nic. Zahlcují mi schránku pošty víc než ti hlupani, co nabízejí viagru.
*
Laco Do pomyselnej Knihy prianí a sťažností zapisujem sťažnosti na tatranský hotel Nezábudka a bratislavský hotel Tulip House. V jednom kuse zasielajú e-mailom akési ponuky či prezentácie, o ktoré nikto nestojí. Keby to robil každý hotel na Slovensku, asi by skolaboval internet.
*
Edwin Sympatické bistro U Alberta v Poprade je dobý podnik. Čistota a hygiena im nie je cudzia. Takto by malo vyzerať každé bistro. Rýchla obsluha, normálne ceny a čisté prostredie.
*
Jurko Nie každý tatranský hotel musí byť drahý a nechutne snobský. Napríklad hotel Forton v Starej Lesnej je cenovo orientovaný na klientelu strednej triedy a to je jeho hlavná devíza. Ak už sa ľudia môžu na vašich stránkach vyjadrovať k parametrom a úrovni stravovacích a ubytovacích zaridení, nedá mi to nenapísať jeden pochvalný príspevok. Ostatné - hlavne neopodstatnene drahé hotely v Tatrách - sa môžu hambiť a márne čakať na plné obsadenie. Ani tých bohatých Rusov nie je toľko, aby im obsadili všetky voľné miesta. Učte sa od tých ktorým biznis funguje!
*
Roman Motorest u Dávida pri Hôrke vyzerá na prvý pohľad slušne. Nový, alebo renovovaný exteriér je však všetko, čo vás tam môže osloviť. Mizerná až lenivá obsluha, prehnané ceny a neudržiavané wecká nezodpovedajú očakávaniam.
*
Tony Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica ma príjemne prekvapil pomerom cena / úžitná hodnota služby. Ak budem do budúcna nocovať v Tatrách, tak jedine tam. Krásne prostredie Vysokých Tatier, ceny jedla i ubytovania na úrovni slovenského zamestnanca. Nemám žiadnú negatívnu skúsenosť, ktorú by som mohol na jeho adresu uviesť.
*
Rony Hutník Hotel Sorea vo Vysokých Tatrách má dobrú polohu, ale ceny vonkoncom nezodpovedajú úrovni služieb, ani stavu interiéru. Asi majú predpísanú vysokohorskú prirážku.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie