Len 7 krokov od Vášho bloku, na Višňovej 1/A, na najväčšom prešovskom sídlisku Sekčov,
sa nachádza Pizzéria „7 divov sveta“
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Bláža Za Bardejovský hostinec Na hradbách by sa nemusel hanbiť ani Mikuláš V. zo Zemplína. Veľmi dobrá úroveň obsluhy i vybavenie interiéru sú zárukou prvého dobrého dojmu. Jedlo a nápoje už len potvrdia, že je to skutočne kvalitný hostinec.
*
Wendy Pre dolárových ale i eurových zákazníkov odporúčam vo Vysokých Tatrách hotel Toliar. Pre snobov sú tam samozrejme "dokonalejšie" hotely, ale nie každý zákazník má záujem doplácať na čisté motýliky liftboyov. Toliar má veľmi dobrú polohu a prijateľné ceny. Možno by mohol dať o sebe viac vedieť.
*
Rado Pri návšteve Giraltoviec mi nedalo, aby som nenavštívil hostinec Geralt. Perfektné prostredie stredovekého kaštiela dobre vychladené pivo a štýlová obsluha. Vidno, že i v menších mestečkách môžu byť služby na úrovni.
*
Vašo Luteránska krčma v Sabinove býva na môj vkus často zavretá. Ale možno je to taká sabinovská tradícia, že tam často zatvárajú. Pamätám sa, keď som bol na vojne, tak mi tam zavreli súdruha v boji, ktorý tak trocha šikanoval zobákov. Tuším ale, že to nebolo zavretie do tohto hostinca. Ešte, že tam nemusím chodiť často a ešte lepšie, že si ma tam tiež nennechali.
*
Sáhib Hotel Satel v Poprade by mohol poskytovať i väčšie súkromie!
*
Marek Pod Dubom za dubom nestretni sa s holubom. To je slogan nás - štamgastov hostinca v Dubinnom. Raz tam totižto vletel holub a narobil riadny binec. Inak je to ale veľmi pekná a milá krčma s kamarádskou obsluhou a slušným nápojovým lístkom. Lepšiu nenájdete v celom Dubinnom!
*
Milena Bardejovský hostinec Družba patrí medzi tie lepšie v tomto peknom kúpeľnom meste a okolí. Dámske toalety sú udržiavané v čistotea to je pre prvý dojem vždy to najdôležitejšie. Žiadne hypermoderné zariadenie nekazí dobrú pohodičku. Odporúčam kúpeľovým švihákom i náhodným návštevníkom Bardejova. I to že je tu počuť poľštinu svedčí o serióznosti a slušnosti tohto podniku.
*
Rudy Za posledné tri mesiace mi prišli dve "prezentácie" hotela Nezábudka v Tatrách. Vie mi niekto povedať, prečo mi tieto hlúposti posielajú?
*
Marek Irish Pub v Humennom je oázou kľudu a pokoja!
*
Žlté lebky Pri vandrovaní smerom východným sme zavítali i do Ličartoviec. Tamojší hostinec nad miestnym vetešníctvom nás však značne sklamal. To už radšej zomrieť od smädu, ako sa dohadovať s miestnymi sedlákmi a mať pocit, že im zavadziate. Takto si služby v pohostinstve vôbec nepredstavujeme.
*
Žlté lebky V Bardejove sme navštívili hostinec Pod brezou. Žiadny luxus, ale pr nás vyhovujúce prostredie i ceny. Pre tých, čo sa ponáhľajú moc neodporúčame. Obsluha funguje v pohodovom tempe. Celkový dojem je ale dobrý. Isto lepší ako fastfoody, ktoré sme obišli veľkým oblúkom.
*
Bolek Do hostinca Bonsaj v Prešove sa oplatí chodiť hlavne cez obedňajšie hodiny. Vtedy je celkom dobrý výber jedál. Chodievame tam z rachoty a nesťažujeme sa. Solídna obsluha i kuchyňa. Cez víkendy tam zavítam sporadicky, ale i vtedy je tam fajn. To si môžem hrknúť i pívečko a to hneď lepšie chutí.
*
Wanda Nechápem, prečo mi hotel Nezábudka opätovne posiela SPAMy, keď som ich už 3x upozornila, že si to neželám.
*
Mirec Mestský hostinec v Levoči nemá chybu. Každý kto ho navštívi musí potvrdiť, že takto má vyzerať správna krčma. Rýchla a ochotná obsluha si robí dobré meno, a preto sem chodia konzumenti z širokého ďalekého okolia. Odporúčam i náhodným pocestným.
*
Mirka Hostinec v Janovciach je riadne zafajčená a smradlavá krčma. Čudujem sa tým chlapom, čo tam trávia voľný čas a absorbujú tie nepríjemné zápachy. A ešte viac sa čudujem ich manželkám, priateľkám a milenkám, ktoré im to tolerujú.
*
Dada Hostinec Na Márnici vo Svidníku je tak trocha nevhodne pomenovaný. Keby majiteľ zvolil optimisticktejší názov isto by zvýšil jeho návštevnosť. Takto to vyzerá ako krčma pre kanibalov. V skutočnosti to tam ale nie je také zlé, ako by sa na prvý dojem mohlo zdať. Celkom chutné špeciality i dobre vychladené pivo. Ceny a obsluha primerané svojej cenovej skupine. Len ten názov to kazí - nemôžem si pomôcť.
*
Majo Koncom augusta sme sa zastavili v bardejovskom hostinci Pod Orechom. Perfektná nálada, večer opekané klobásy a nad ránom kocovina. Personál má zjavne pre podobných návštevníkov pochopenie a nerobí si z ich nevoľností ťažkú hlavu. Ponúknu vám kávu, alebo kofolu.
*
Pepan Upozorněte prosím taktně hotel Nezabudka, aby neposílali velké přílohy ve svých nevyžádaných zprávách. Nejlepší by bylo, kdyby neposílali vůbec nic. Zahlcují mi schránku pošty víc než ti hlupani, co nabízejí viagru.
*
Roman Klenovská krčma má svoje čaro. Pri občasných návštevách mám pocit, že tam patrím. Betelná partia štamgastov i personál, ktorý vie čo má robiť, aby tam ľuďom bolo fasa na duši i po tele. Priateľská atmosféra dáva nádherný pocit bezpečia!
*
Andy Hostinec Pod Sekvojou umiestnený v pivnici obecného kaštieľa Uzovského Šalgova je veľmi dobrým stravovacím a športovým zariadením. Pravda, šport je tu zastúpený šípkami a stolovým fubalom, ale stravovanie je na oveľa širšej, lepšej a vyššej úrovni, ako v krčmách okolitých obcí. Pivo točia riadne vychladené - ako chren. Veľmi mi tam šmakuje.
*
Laco Do pomyselnej Knihy prianí a sťažností zapisujem sťažnosti na tatranský hotel Nezábudka a bratislavský hotel Tulip House. V jednom kuse zasielajú e-mailom akési ponuky či prezentácie, o ktoré nikto nestojí. Keby to robil každý hotel na Slovensku, asi by skolaboval internet.
*
Žížalka Bistro Mária v Starej Ľubovni je tak trocha čudné. Nie že by vám nenaliali, ale ťažko povedať, čo to vlastne nalievajú. Asi sa toho nesmie vypiť veľa, aby sa nezačalo stmievať priskoro.
*
Kamil Veľmi dobré a chutné zákusky majú Humennom na Mierovej v cukrárni Bergamo. A to nehovorím o džúse. To je slast pre chuťové bunky každého labužníka. Zaujímalo by ma, čo do tých potravín pridávajú. Dúfam, že to nie sú éčkové konzervanty. To by mi teda dosť vadilo a už by som tam nikdy ani nevkročil.
*
Edwin
Sympatické bistro U Alberta v Poprade je dobý podnik. Čistota a hygiena im nie je cudzia. Takto by malo vyzerať každé bistro. Rýchla obsluha, normálne ceny a čisté prostredie.
*
Samson Domino je najchutnejšia cukráreň v celých Bardrjovských Kúpeloch. Keď si tam človek naperie lalok sladkosťami, už sa mu nechce chodiť na procedúry. Ale i takéto neresti ku kúpeľovej kúre patria. Nech žijú tučniaci!
*
Baltazár Idem sa tu trocha posťažovať na Kežmarský Hotel Club. Som si vedomý toho, že Kežmarok je tatranské mesto s chladnejším podnebím. To ale nie je ospravedlnenie, aby na izbách bola zima a nedali sa otáčať ventily na radiátoroch. Nabudúce si radšej hľadám ubytovanie v igloo.
*
Riči Buffet Tržnica vo Vranove je na prvý pohľad slušný, ale po návšteve zmeníte názor. Obsluha, ktorá na vás nemá čas a nevracia drobáky, alebo ovracané stoličky vám zoberú ilúzie o pojme občerstvenie. Odporúčam len masochistom a samovrahom.
*
René Sabinovské bistro Danky Cicmanovej je na tom asi dobre, keď si môžu dovoliť stavebné úpravy. Držím palce obsluhe i zákazníkom.
*
Šošón Všimol som si, že v bufete Srdiečko v Spišskej Belej naliali alkohol vodičovi, pričom bolo evidentné, že bude pokračovať v jazde. Viem, že tržba je pre každého predajcu, ale tu ide nielen o porušenie zákona, ale hlavne o hazardovanie so zdravím a životmi ostatných účastníkov cestnej premávky. keď si skáti život previnilec, je mi to naprosto jedno, ale ak na to doplatí niekto iný a nevinný, je to hyenizmus natvrdšieho zrna. Hambite sa!
*
Raťafák Ten kto nebol v bufete Skleník, ako keby nebol Medzilaborciach. Je vidno, že i sídlisko malého okresného mesta vie ponúknuť občerstvenie na úrovni. Navštevujem tento bufet pravideľne a som s ním spokojný. Rýchla obsluha a nízke ceny sú základnou charakteristikou každého podniku rýchleho občerstvenia.
*
Hefter V Podolínci na Mariánskom námestí je perfektné bistro Akvárium. Spoľahlivá a rýchla obsluha, pekné prostredie i hygienické podmienky. Odporčam všetkým.
*
Edo Minulý víkend sme mali s partiou namierené na Východ. Pri prešovskom Kauflande sme objavili fest dobý motorest. Volá sa Ranč a je zariadený v country štýle. Dali sme si dosť dobré klobásy, ktoré tam grilujú a hoci nie sú z najlacnejších, stoja za to. Asi i preto, že vyzerali byť vyrobené z mäsa nie z nejakých náhražiek a plnidiel, ako sme na to zvyknutí z hypermarketov. Dodo si robil srandu, že silný stroj (mlynček na mäso) zoberie všetko - či sú to myšacie uši, alebo psie chvostíky. Ja ale na tieto klobásky nedám dopustiť a budem veriť, že sa do našej najbližšej návštevy v Ranči "nezopsujú".
*
Jurko Nie každý tatranský hotel musí byť drahý a nechutne snobský. Napríklad hotel Forton v Starej Lesnej je cenovo orientovaný na klientelu strednej triedy a to je jeho hlavná devíza. Ak už sa ľudia môžu na vašich stránkach vyjadrovať k parametrom a úrovni stravovacích a ubytovacích zaridení, nedá mi to nenapísať jeden pochvalný príspevok. Ostatné - hlavne neopodstatnene drahé hotely v Tatrách - sa môžu hambiť a márne čakať na plné obsadenie. Ani tých bohatých Rusov nie je toľko, aby im obsadili všetky voľné miesta. Učte sa od tých ktorým biznis funguje!
*
Roman Motorest u Dávida pri Hôrke vyzerá na prvý pohľad slušne. Nový, alebo renovovaný exteriér je však všetko, čo vás tam môže osloviť. Mizerná až lenivá obsluha, prehnané ceny a neudržiavané wecká nezodpovedajú očakávaniam.
*
Tony Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica ma príjemne prekvapil pomerom cena / úžitná hodnota služby. Ak budem do budúcna nocovať v Tatrách, tak jedine tam. Krásne prostredie Vysokých Tatier, ceny jedla i ubytovania na úrovni slovenského zamestnanca. Nemám žiadnú negatívnu skúsenosť, ktorú by som mohol na jeho adresu uviesť.
*
Rony Hutník Hotel Sorea vo Vysokých Tatrách má dobrú polohu, ale ceny vonkoncom nezodpovedajú úrovni služieb, ani stavu interiéru. Asi majú predpísanú vysokohorskú prirážku.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie