Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Miňo Hostinec Bobega pri Liptovskej Osade ma milo prekvapil jedálnym lístkom. Žiadne hranolky a steaky, žiadne hamburgery, žiadne kung-fu, alebo podobné nejedlé špeciality. Riadne a klasické slovenské jedlá. Pirohy, halušky, Jánošíkovo rebierko a ďalšie pohúťky našich starých mám, podľa ktorých je jasné, že sme doma nie v unifikovaných bufetoch fastfoodového typu.
*
Maroš Reštaurácia a hotel Áčko v Ružomberku majú jednu veľkú slabinu. Sú to parkovacie miesta, ktoré absentujú a znemožňujú návštevníkom zaparkovať v blízkosti tohto stravovacieho zariadenia. Najbližšie parkovisko je pri Tescu, ale ísť pol kilometra do kopca, to už nie je ono!
*
Milka Western Penzion v Rožomberku má minimálne jednu veľkú chybu. Parkovacie miesta nezodpovedajú kapacite tohto megastánku, ale pre cyklistov to stačí. Možno by tam mohli vybudovať podzemné garáže, ale popravde by takýto počin asi narušil kolorit a atmosféru tohto ranča. Druhou chybou, i keď nie takou markantnou je skupinka gemblerov, ktorí sa tam večne dohadujú kto bude prehrávať na jedinej výhernej mašinke, ktorú sem dali namontovať. Takže suma sumárum: pre nezávislých cyklistov je tento penzión to pravé zariadenie na občerstvenie i ubytovanie.
*
Miki Pri návšteve Bešeňovských čvachtacích zariadení odporúčam ubytovanie v penzióne Fontána. Ceny, ľudia i služby sú tam veľmi zaujímavé. Ten kto chce spojiť relax so slušným ubytovaním, nemá o čom rozmýšľať!
*
Rasťo Ružomberský hostinec Dreváreň je oproti susednému Korýtku lákavejšou alternatívou hneď z niekoľkých dôvodov. Väčšie a chutnejšie porcie, rozmernejšie priestory i prijateľnejšie otváracie hodiny ma vždy presvedčia, kde mám zakotviť a nechať sa občersviť pohľadným personálom. Možno je to voči Korýtku nefér, ale i oni by sa mohli zlepšiť, keby chceli.
*
*
*
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie