Cukráreň Lagúna Hlohovec pri Železničnej stanici - oslaďte si život!
Cukrárenská výroba, cukráreň, torty podla Vášho želania
www.cukrarenlaguna.sk
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Roman Trnavský hotel Empire je na úrovni štandardnej ubytovne so sociálnym zaiadením na cimre. Neviem, prečo mu dali taký honosný názov. Napríklad meno Eman by mu stačilo!
*
Georg Vysoké ceny, svojrázny personál a názov, ktorý sa nedá ani poriadne vysloviť. To je charakteristika hotela v obci Vrakúň pri Dunajskej Strede. Ten názov je Hotel Amade Chateau a ja vážne netuším, prečo a kto ho takto pomenoval. Možno preto, aby si hostia nepamätali, kde sa im nepáčilo a nerozširovali tieto negatívne informácie ďalej medzi okruhom svojich známych. Na vašom portáli si to ale môžu prečítať všetci.
*
Kevin Hostinec Magura v Piešťanoch nie je nič moc a nemajú nás tam veľmi v láske pre našu farbu pleti. Pritom nerobíme binec, ani z polovice ako tamojší štamgasti. Tak neviem, či tam onedlho nebudú obsluhovať len Eskymákov, alebo snehuliakov.
*
Maťa Ešte zo študentských čias si pamätám hostinec Saigon v Trnave. Chodievali sme tam z priemyslovky s babami i chalanmi "na jedno". Nedávno som tam po rokoch zavítala na kontrolnú návštevu. Bambusákov už tam nestretnete, ale inak je tam stále dosť dobré osadenstvo. Niekedy je dobré zaspomínať na zašlú slávu našich zakázaných pláckov. Už to ale nikdy nebude to, čo sme vtedy zažili.
*
Irma V Moravanoch nad Váhom je jeden perfektný penzión Tematín. Jeho súčasťou je i reštaurácia, kde sa môžete veľmi slušne a výdatne najesť. Vyskúšali sme sa tam i ubytovať s priateľom a cena nás v dobrom veľmi prekvapila.
*
Blažena V Piešťanoch pri stanici je jedno nekultúrne zariadenie. To, že sa volá U Vrabca, asi nebude náhoda. Na rozdiel od kultúrnych domov je toto veľmi nekultúrne teepee. Ten vták vrabec by sa mohol aj hambiť za takéto hniezdo. Norkom z okolia to ale asi evidentne vyhovuje. Ani by som sa nečudovala, keby si to niektorý z nich namieril rovno pod vlak. Nabudúce radšej navštívim odstavený nákladný vagón, alebo dobytčák, ako tento nevľúdny hostinec.
*
Braňo Hostinec U Zábavného centra v Senici má špeciálne sociálne zaridenie. Pisoire je na prvý pohľad neškodný, ale keď to na vás vyvrhne, záhy zmeníte názor. Všetko ostatné je tam v norme.
*
Fantasta Do Skalickej koliby by som už po tom čo som tam naposledy žažil nikdy nešiel už z toho dôvodu, že ľudia ktorí tam pracujú pod tou super prevádzkarkou sú super zdeptaní, čo sa prejaví hlavne pri obsluhe a často aj v chuti objednaného jedla.
Prostredie super ale neprofesionálne arogantné správanie prevádzkarky je na zamyslenie.
*
Robin Celý objem vodnej masy vodného diela Gabčíkovo sa nemôže vyrovnať chvále, ktorú chcem venovať hostinci Hullám csárda pri starom Gabčíkovskom prístave. Rybie špeciality aké robia tam, som ešte nekoštoval ani vo vychytenejších reštikách. Bodaj by bolo viac takých hostincov popri vode...
*
Lacy Piešťanský hotel Máj je slušný a pri tom finančne nenáročný hotel. Možnosť stravy i primeraného kultúrneho vyžitia v blízkosti mi vyhovuje. Pre skromných ľudí, ako som ja, je to ideálny spôsob ubytovania.
*
Marta Maracana na futbalovom štadióne v Senici Kunove je krčma pre naničhodníkov. Ani sa nečudujem, že tam nemajú stabilný personál. Aspoň tu klimatizáciu by tam mohli sprevádzkovať, aby sa tento pajzel mohol nazývať hostincom.
*
Vratko Vagón na piešťanskej stanici je asi jediný hostinec v tejto lokalite, ktorý je ako tak použiteľný. Pri okienku vám načapujú nápoj a je na vás, kde si ho nalejete. Veľa vecí by sat dalo šte zlepšiť, ale ako som povedal: medzi slepými je jednooký kráľom.
*
Foter Rád chodievam so svojím divčaťom do čajovne Bio Herbal v Dunajskej Strede. Je tam príjemná atmosféra a prírodné prostredie.
*
Mokrý pes Bistro BUS v Šamoríne má priliehavý názov. Ale možno sa to volá podľa dopravného prostriedku - autobusu. Ktož vie?
*
Francek V areáli časti Piešťan, nazývanom Banka, je niekoľko ubytovacích, školiacich a stravovacích zariadení. Je tam i hotel so zvláštnym menom: Odevák & Dependance. Nie, že by som vyhľadával ubytovacie zariadenia "za vodou", ale tam sa mi naozaj páčilo. Oveľa lepšie prostredie, ako v centre mesta.
*
Johan Pri bistre Dodo v Piešťanoch nie je upravené okolie. Obsluha, alebo majiteľ by sa mali zamyslieť nad pravideľným upratovaním! Asi im na tom nezáleží.
*
Kačka V Skalici poznám hotel Partiot. Na to, že je v takom peknom kúte Slovenska by ale mohol mať aj prívetivejšiu obsluhu. Keďže do Sklaice chodím dosť často, môžem zodpovedne prehlásiť, že za tie ceny by si mohla tamojšia obsluha hotela hostí viac vážiť. Alebo si mám nabudúce hľadať ubytovanie niekde inde?
*
Kaktus PN Podnik Ds caffe&restaurant v Piešťanoch, K Lodenici4  je skvelý. Čisté prostredie, skvelá obsluha, perfektná kuchyňa. 
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie