Reštaurácia Koliba
Mládežnícka 3182, Trenčín 032 744 35 13
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Karči Ak ste ešte neboli na prasacích hodoch, choďte do Soblahova. Pohostinstvo U Ondreja je ten pravý prasačí raj. Tlačenka, klobásy, jaternice - to je normálka. Ale tie kolená nevie urobiť lepšie ani moja starká. A to už je čo povedať! Labúžo a pošušňáníčko. Napral som si tam lalok, ako ešte nikdy. A vôbec mi z toho nebolo šoufl. Pri najbližšej príležitosti si to musím zopakovať.
*
Jožo Príšerný rámus - asi živá hodba - sa ozýva v Nemšovej na námestí z hostinca Slovenská pivnica. Človek sa tam obáva čo i len nakuknúť, aby neprišiel o sluchovody, bubienky a ďalšie časti uší. Takto plašiť môžete vrabce a nie ľudí!
*
Bohuš Pri cestovaní cez Dolné Srnie sa všetci vyhnite Pohostinstvu Hejbal. Na prvý pohľad fajn hostinec, ale tie služby, jedlo, obsluha... Hádam i v Albánsku sú na tom lepšie ako v tomto Novomestskom regióne. Nerád kritizujem to, čo sám neviem robiť, ale keď to neviem, tak to nerobím. Už len chýba, aby Vás niekto trafil šípkou, ktoré tam prevádzkujú. Podnapitých "závesových" hráčov je tam dostatok na to, aby sa im to podarilo...
*
Ondro Hostinec pod hradom v Považskej Bystrici sa oplatí navštíviť. Pizza s pivom, alebo s kofolu zasýti a chutí viac ako akýkoľvek fasfoodový blivajs. Je fakt, že šoféri by to tam s tým pivom nemali preháňať, ale to už nech si kontrolujú policajné orgány.
*
Momo Prečínsky hostinec V Majeri je tým správnym miestom pre zastavenie a občerstvenie znaveného motorkára. Usadili sme sa tam pri výjazde na Trenčína a ďalej sme už ani nemuseli. Zaznamenali sme tam jedno prvenstvo. Totižto u billiárdu sme ubili Jardu. On to samozrejme rozchodil, ale každý kto ho tam ubije po nás, už nebude prvý. Nabudúce ho vopcháme do toho akvária, čo tam majú. A možno, že trafíme i do toho nešťastného Trenčína.
*
Klokan Pohostinstvo U štreky v Malých Uherciach nie je žiadna veľká výhra v lotérii. Hoci si tam môžete zahrať stolný futbálek, nič iné, čo by stálo za zmienku sa tam nenachádza. Čas plynie a vlaky ešte premávajú... Ale dokedy?
*
Patt Reštaurácia Dukas Partizánske je fajn podnik , ale ta obsluha, no hrôza! 4 baby za pultom, v podniku 30 ludí a oni nestíhajú! To je hanba, keď sa niekto hrá na super high society podnik, tak nech má k tomu aj adekvátne kvalitnú obsluhu!
*
Tanja Klasický hostinec so všetkým čo k nemu patrí je v Prusko U Garaja. Jedlo, pitie, posedenie, pohodička a tak. Klasické ušaté pollitre, tlačenka s cibuľou, alebo utopenci. Tak to má byť. Pre fajnovky majú i štrúdľu a pre fastfoodérov urobia i pizzu. Motorkári i štamgasti si tam prídu na svoje. Čo si človek môže priať viac?
*
Francek Cez víkend sme vybehli na Hornú Nitru a okrem iného navštívili i Hutira Relax Club v Handlovej. Neviem do ktorej kategórie by sa toto zariadenie malo zaradiť - asi do hotelov. Ale vy si stým isto poradíte. Celkový dojem je veľmi pozitívny, hoci malé nedostatky sa nájdu všade. I tak ale môžem zodpovedne odprúčiť tento klub navštíviť. Neoľutujete.
*
Bobo
Ak chcete organizovať školenie, alebo informačné stretnutie, odporúčam horský hotel Podjavorník pri považskej Bystrici. Perfektné horské prostredie, prijateľné ceny a kolektív milých ľudí. Zaslúžia si moju pochvalu.
*
Paťo Hostinec Salaš v záhradkárskej osade pri Partizánskom by mohol byť fajn, keby si tam človek mohol kúpiť nejaké jedlo, alebo pivko. Všetko to je zapríčinené absenciou obsluhy. Ak má človek čakať v zástupoch na jedno pívečko, tak si ho radšej kúpi v supermarkete a donesie na záhradku. Najmä cez víkendy, keď prídu všetci lufťáci, tam nie je šanca na absolútne žiadne občerstvenie.
*
Noe Public house U Muchu v Trenčianskych Tepliciach je moja srdcovka. Síce žiadna sláva, ale aspoň dobrá zábava. Fakt hlavne cez víkendy. Odporúčam dôjsť kuknúť. Priestorovo celkom v pohode. Zariadenie i personál - prijateľné. Pridajte sa a neoľutujete!
*
Lišiak Lepšie miesto ako je piváreň Konzum v Handlovej nepoznám. Šarmantná barmanka čo hodí nezáväzný pokec a ľudia čo sú nad vecou. Kto nechápe nadmieru inteligentné alebo povrchné reči nech nechodí. Prostredie nič moc, ale ide o pohodu.
*
Ion Kaviareň Oryx v Nemšovej je pohodová kaviareň.Ddobrá obsluha, dá sa tam v kľude posedieť v prijemnej atmoške. Vhodné pre páriky.*
*
Zdenda Nerada kritizujem, ale bar Drago v Novákoch ma nepríjemne prekvapil. Objednala som promočný obed pre 16 ľudí. Príprava spočívala v tom, že zrazili stoly dokopy a príbory nasypali na jeden tanierik. Dorazili ma tým, keď mi povedali, že som nepovadala jasne, že to má byť slávnostný obed. Asi si pomýlili promóciu s paródiou.
*
Pagáč Tak to som nečakal. Restaurant Muzika v Bojniciach ma pozitívne prekvapil. Interiér je fakt bomba... a cigaretka k vynikajúcemu kvasinkovému pivku Erdinger a výbornému jedlu, ktoré tu vždy dostanem, no nebíčko v papuli :-))
*
Monika Dobrý deň, v októbri som navštívila hotel Kaskáda v Bojniciach. Bola som veľmi spokojná so stravovaním a personálom. Služby vo wellness centre boli na dosť vysokej úrovni, takisto aj personál. Jediné čo mi mierne prekážalo boli popraskané steny v izbách, myslím že v štvorhviezdičkovom hoteli by to nemalo byť. Pobyt splnil moje očakávania.
*
Quido Najlepší podnik pre občerstvenie tela i ducha je v Trenčíne bistro Pekáreň. Kto tam nebol, nepozná, čo je paráda.
*
Crock Cukráreň Betty je tou najlepšou cukrárňou na svete a na Hornej Nitre. Všetci ozajstní labužníci z Handlovej môžu byť radi, že ju majú na dosah ruky. Dokázal by som tam sedieť celé hodiny, pojedať laskomiky a maškrty, ktoré vám neponúknu široko ďaleko. S obsluhou sa dá dobre nezáväzne poklábosiť. Teraz už je možné tam využívať i wifi pripojenie na internet a to opäť zvyšuje i tak vysokú pridanú hodnotu cukrárne.
*
Tibor Happy Burger v Púchove nie je podľa názvu veľmi príťažlivým hostincom. V skutočnosti je to ale dobrý zdroj poživatín s prijateľnou obsluhou. Na päť hviezdičiek to samozrejme nie je, ale možnosť posedenia na terase je veľmi pozitívnou informáciou. rýchlosť obsluhy je tiež na slušnej úrovni.
*
Monika Soblahovská čajovňa Sanny je bomba podnik. Väčšinou v čajovni dostanete len čaj z rôznych čajových zmesí, ale tu ho vedia dochutiť tými najlešími likérmi, aké len existujú. Žiadny grog, alebo čaj s rumom. Toto sú skutočné špeciality majstra čajovo likérovej kuchyne. V žiadnej inej čajovni som sa ničím tak výnimočne chutným nestretla. Nie je nápoj ako nápoj atieto nápoje za to naozaj stoja. a pritom som tam ešte nikdy nestretla žiadneho podnapitého týpka, alebo teapacka, ako by sa malo hovoriť v takomto prostredí. Bodaj by bolo takýchto čajovní na svete viac. Hneď by sa tu lepšie dýchalo...
*
Mirek Hotel Flóra v Trenčianskych Tepliciach som navštívil niekoľkokrát - vždy z titulu školenia na rôzne obchodné artikly. Musím konštatovať, že za posledných 12 rokov sa zlepšili služby i sortimement občerstvenia. Dokonca sú schopní pripraviť i vegetariánske jedlá, ktoré koncom minulého tísícročia ako keby nepoznali. Tak sláva!
*
Bélla Pod Červenou horou v Krajnom by sa mohol premenovať na "Pod Červeným  horrorom". Taký Zdeněk Pohlreich by sa tam vyřádil. Nechcem si predstaviť, ako tam vyzerá kuchyňa. Bol som tam raz a stačilo mi. Ešte hodinu po nasadnutí na bike mi krútilo črevami. Našťastie nedošlo k paralyzovaniu svalov na nohách a tak som sa vzďaloval a vzďaloval a vzďaloval a ....
*
Jája Hotel Športcentrum Bojnice je vraj bývalým strediskom československých olympionikov. Prostredie v lesíku je vcelku príjemné, až na tu prístupovú cestu. Pre nás, menej náročných klientov, je ubytovanie vyhovujúce a dôležitý je kľud a pokoj, najmä keď prebieha školenie, alebo wokshop. Chodím tam veľmi rada, nie len pre informácie, ale i pre relax, ktorý toto prostredie poskytuje.
*
Bolek V hoteli Štefánik v okresnom meste Myjava sme ubytovali svadobčanov pri príležitosti svadby našej dcéry. Príjemne ma prekvapilo, že boli ochotní jednať o cene pri vyššom počte zákazníkov. Takto by mali fungovať obchodné vzťahy medzi zákazníkmi a ponúkateľmi ubytovania a stravovania.
*
Marry Hotel Garny-Považská Bystrica neviem ako ubytovanie ale pizza najlepšia v Považskej:-)
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie