Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Maťo Hotel Dubná sklala v Žiline nad starým Tescom akosi pritvrdzuje ceny. Nie že by boli v minulosti dáko nízke, ale v poslednom čase to už vážne preháňajú. Zčasu na čas sme sa tam zastavili s kolegami na kapučíno, alebo iné telé nápoje. Pri prechode z korún na eurá sme sa tešili, že nám na zaplatenie stačia mince. To už ale opäť neplatí. Možno že nejaký nechutný čaj by vedeli ponúknuť za 2 €, ale na všetko ostatné už treba bankovky. neodvažujem si tipnúť na koľko tam vychádza ubytovanie. Asi tam chodiť prestaneme a bude pokoj.
*
Vlasťo Kaštiel v Čičmanoch by mohol byť slušným hostincom keby... Zariadenie pamätá ešte asi Marku Terku. Parkovisko je naopak riešené asi pre budúce generácie, keď sa bude dať parkovať do výšky a nezaberie to takú veľkú plochu. Možno, že to majú na triku pamiatkári, ale potom to môžu rovno zavrieť. Tie drevorezby, čo tam predávajú môžu ponúkať i zo stánka 2x2m. Okrem toho som presvedčený, že to do krčmy ani nepatrí.
*
Miro V Žiline pri mrakodrape, kúsok od lesoparku majú penzión Kamélia. Neviem prečo, ale mne to stále pripadá ako keby sa volal Kanália. Je k nemu dosť zlý prístup a ani prostredie nie je celkom ideálne. A vlastne ani ceny nie sú nijako moc priaznivé. Čudujem sa štamgastom, že tam chodia. Možno je to len preto, že to majú blízko z domu a je to lepšie, ako byť triezvy. Tak to je môj príspevok ku penziónu Kanália.
*
Yuray Penzión pod Oblazom pri Terchovej je vcelku slušným podnikom. Dá sa použiť i ako turistická základňa pri potulkách Oravou. Hoci tamojší domorodci nie sú ideálni, nikto nás predsa nenúti, aby sme sa s nimi kamarátili, alebo dokonca aby sme sa od nich dali opíjať. Príroda je tam naozaj krásna a nemá cenu si nechať pokaziť dojem bandou nešťastníkov.
*
Alien V Pub restaurante Centauri som mala morské plody. Z 200g porcie bola 180g struhanka. Varia grcovne, taký pajzel
*
Sisa V žilinskom Pube Centauri sme boli s partiou a teda nič v zlom, ale na zaplakanie. Vekový priemer 50-60 tomu zodpovedajúca aj hudba.Takže odporúčam, ale pre starších ľudí...
*
Bobby V Žiline na Revolučnej ulici som navštívil buffet UNI-LUC. Nevim prečo som sa odhodlal k tak nejapnému činu, ale viac už to isto neurobím. Asi ma ku tomu viedol hlad a smäd. Aj napriek tomu, že hlad je najlepší kuchár, nemyslím si, že by ma ku takejto zbesilej návšteve ešte raz donútil. Za kúsok akejsi grcky s malinovkou si vypýtali päť a pol éčka. Účtenku mi nedali a na výdavok som čakal dobrých 5 minút. Ešte sa tvárili ako keby som ich neviem ako zdržoval. Ak sa takto správajú k zákazníkovi, tak by ma zaujímalo, kto sa do takého pajzlu vráti ešte raz.
*
*
*
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie