Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Dada Hostinec U Jurka vo Zvolene nie je celkom v poriadku. Otváracia doba je pofidérna a o obsluhe máte niekedy dojem, že zomrela, alebo pri najmenšom bola ranená pri výkone služby. A o dámskych toaletách sa ani nejdem vyjadrovať. Preč odtiaľ a rýchlo!
*
Ostrostrelec Zvolenská cukráreň Betty je pre študentov fajn. Nemusíme stále chodiť len na pivo. I posedenie pri zákusku je lepšie ako ležať nad skriptami.
*
Arabella Do bistra Aroma pod hradom vo Zvolene radšej nechoďte. Také ponuré a odporné prostredie, ako je tam, som asi ešte nezažila. Je to asi len pre hrdinov a nebojsov.
*
Demižón Bufet Bariak na Zvolenskej tržnici je pekné stravovacie a hlavne nalievacie zariadenie. Niekedy tam človek chytí zopár poza ucho, ale aspoň sa nenudíme.
*
Marián Medzi Zvolenom a Bystricou, pri Sliači je "zašitý" pomerne rozľahlý areál hotela Kaskády. Cez víkend sme tam mali školenie biznisu v energetike a neľutujem tejto návštevy. Ceny sú úmerné luxusu a nebyť rozapkov pri príchode okolo smetiska cez rómsku dedinku, nemal by som tomuto zariadeniu, čo vytknúť. Holt nemôže byť všetko ideálne.
*
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie