Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Vodár V Šali poznám dobré bistro. Volá sa tuším Lucia, ale to nie je dôležité. Je na Nitrianskej ulici. Odporúčam každému okoloidúcemu. Široko ďaleko tam nič lepšie nie je.
*
Žížalka Bistro Mária v Starej Ľubovni je tak trocha čudné. Nie že by vám nenaliali, ale ťažko povedať, čo to vlastne nalievajú. Asi sa toho nesmie vypiť veľa, aby sa nezačalo stmievať priskoro.
*
Vendelín Bistro v Jasnej má dosť vysoké ceny. Pri takejto obchodnej politike musia mať veľmi mlý obrat aj to len v sezóne. Nech si zoberú príklad z poľských tržníc. Pri polovičných cenách by predali desaťnásobok.
*
Gogo Na Martinskej tržnici, ktorú miestni prezývajú skanzen, sa nachádza bistro pod Riadkom. Nalejú tam každému kto tam zavíta a v tom je chyba. Tí, čo majú "nakúpené" a odchádzajú odtiaľ a triafajú sa do zákazníkov tržnice, ktorí ešte nakúpené nemajú. Navrhujem, aby toto bistro bolo zrušené, alebo aby personál nenalieval podnapilým návštevníkom alkohol.
*
René Sabinovské bistro Danky Cicmanovej je na tom asi dobre, keď si môžu dovoliť stavebné úpravy. Držím palce obsluhe i zákazníkom.
*
Mokrý pes Bistro BUS v Šamoríne má priliehavý názov. Ale možno sa to volá podľa dopravného prostriedku - autobusu. Ktož vie?
*
Saxana Žarnovické bistro Dolina nemá chybu. Nápoje i potraviny za senzačné ceny. Odporúčam každému!
*
Quido Najlepší podnik pre občerstvenie tela i ducha je v Trenčíne bistro Pekáreň. Kto tam nebol, nepozná, čo je paráda.
*
Lopuch V Dolnom Kubíne je bistro Alamndra. V tom bistre majú samé dobré veci. Ja si tam dávam občas čaj s miňonkami. Pingeľ sa na mňa díva podozrievavo, asi že to nie je žiadna veľká tržba. Asi tam už chodiť nebudem.
*
Arabella Do bistra Aroma pod hradom vo Zvolene radšej nechoďte. Také ponuré a odporné prostredie, ako je tam, som asi ešte nezažila. Je to asi len pre hrdinov a nebojsov.
*
Devla Bistro Domino v Bakate je večne zavreté. Zaujímalo by ma, aké tam majú tržby, keď si môžu dovoliť takýto luxus. Možno by to mal prebrať niekto, kto sa tomu bude viac venovať a bude i predávať nápoje.
*
Milena Bistro Šmak v Nitre na Štefánikovej je dobré, ale obsluha zabúda vracať drobné. Dokiaľ to boli haliere, dalo sa to tolerovať. Centy sú ale 30x hodnotnejšie a to mi vadí.
*
Makovec V Tisovci je jedna putyka a tá sa volá Byss Juraj. Možno že to je bistro. Bol som tom nikoľkokrát a vždycky ma obsluhoval niekto iný. Tak teraz neviem, či mám sklerózu, alebo je tam tak rozsiahly kolektív pinglov, alebo je tam taká veľká fluktuácia. To je jedno, hlavne, že sa tam dá zapariť.
*
Ropucha Košická pohostinnosť sa prejavuje v bistre U Andrássyho na Hlavnej. Cukor, miešatka do kávy i slamky majú bez poplatkov. Tak by to malo byť všade!
*
Adino Obsluha bistra na Majerskej ceste v Bystrici je nepoučiteľná. Z alkoholických nápojov majú slušný výber, ale džúsy vôbec nepoznajú. No ako si môžem dať vodku s džúsom, bez džúsu. To je ako keby som si dával čaj s rumom bez čaju. A chlastať stále dookola gin s tonikom nie je veľmi zdravé. Totižto tonik vám môže spôsobiť hluchotu, ak o tom neviete. Stvrdnú vám kosti v uchu a prestanú fungovať. Tak si to rozmyslite, či to tak má byť, alebo čo?
*
Šablin V bistre Savana nalievajú alkohol maloletým zákazníkom a vodičom. Hanba pre celé Sečovce.
*
Developer Bistro Lotos v Liptovskom Mikuláši je podnik na úrovni. Obsluha, ceny, prostredie - všetko je O.K.
*
Francek Na Einsteinovej v Bratislave sa nachádza jedno milé bistro Pieskovec. Nie je to žiadny luxus, ale to by ani bistro nemalo byť. Hlavná vec, že vás tam napoja a nakŕmia za normálne ceny.
*
Hefter V Podolínci na Mariánskom námestí je perfektné bistro Akvárium. Spoľahlivá a rýchla obsluha, pekné prostredie i hygienické podmienky. Odporčam všetkým.
*
Jarmila Bistro Bernardín v Senci má niečo do seba. Chodím tam rada, najmä s kamošmi.
*
Johan Pri bistre Dodo v Piešťanoch nie je upravené okolie. Obsluha, alebo majiteľ by sa mali zamyslieť nad pravideľným upratovaním! Asi im na tom nezáleží.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie