Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Adler Bufet U Hladného Supa sa mi javí ako najlepšia prevádzkáreň rýchleho občerstvenia na Duchonke, čo sa týka podávaných jedál a obsluhy. Síce trochu užšsí sortiment, ale o to kvalitnejší.
*
Chopin V obľúbenej destinácii slovenských dovolenkárov v Štúrove je bufet Sisi. Odporúčam ho každému, kto túži po výplachu žalúdka. To už radšej preplávam do Ostrihomu a zjem zdochnutú ryby, ako sa stravovať v takomto pajzli.
*
Brmbolec Nemocničný bufet v Želiezovciach je pekne architektonicky riešený, ale potraviny po záruke mu nerobia dobrú vizitku. Asi si niekto pripravuje pacientov na operáciu žalúdka, alebo prinajmenšom na jeho vypumpovanie. Dúfam, že ho nevlastní miestna pohrabná služba.
*
Edwin Sympatické bistro U Alberta v Poprade je dobý podnik. Čistota a hygiena im nie je cudzia. Takto by malo vyzerať každé bistro. Rýchla obsluha, normálne ceny a čisté prostredie.
*
Riči Buffet Tržnica vo Vranove je na prvý pohľad slušný, ale po návšteve zmeníte názor. Obsluha, ktorá na vás nemá čas a nevracia drobáky, alebo ovracané stoličky vám zoberú ilúzie o pojme občerstvenie. Odporúčam len masochistom a samovrahom.
*
Bobby V Žiline na Revolučnej ulici som navštívil buffet UNI-LUC. Nevim prečo som sa odhodlal k tak nejapnému činu, ale viac už to isto neurobím. Asi ma ku tomu viedol hlad a smäd. Aj napriek tomu, že hlad je najlepší kuchár, nemyslím si, že by ma ku takejto zbesilej návšteve ešte raz donútil. Za kúsok akejsi grcky s malinovkou si vypýtali päť a pol éčka. Účtenku mi nedali a na výdavok som čakal dobrých 5 minút. Ešte sa tvárili ako keby som ich neviem ako zdržoval. Ak sa takto správajú k zákazníkovi, tak by ma zaujímalo, kto sa do takého pajzlu vráti ešte raz.
*
Vašo V Komárne na Štefánikovom námestí som navštívil bufet Pochúťka. Plastové príbory vyzerali byť ako keby nedbalo poumývané. Neviem, či by plastové príbory nemali byť jednorázovky. Tak troška sa mi vidí, že je nehygienické používať plastiaky vickrát pre rôznych zákazníkov a ešte ku všetkému nedokonale očistené.
*
Šošón Všimol som si, že v bufete Srdiečko v Spišskej Belej naliali alkohol vodičovi, pričom bolo evidentné, že bude pokračovať v jazde. Viem, že tržba je pre každého predajcu, ale tu ide nielen o porušenie zákona, ale hlavne o hazardovanie so zdravím a životmi ostatných účastníkov cestnej premávky. keď si skáti život previnilec, je mi to naprosto jedno, ale ak na to doplatí niekto iný a nevinný, je to hyenizmus natvrdšieho zrna. Hambite sa!
*
Ronaldo Bufet Vilma v Spišskej Novej Vsi je dobrá alternatíva k reštauráciám na okolí. Ceny i obsluha sú prijateľné. Hlavne rýchlosť obsluhy je dobrým dôvodom k jeho návšteve.
*
Demižón Bufet Bariak na Zvolenskej tržnici je pekné stravovacie a hlavne nalievacie zariadenie. Niekedy tam človek chytí zopár poza ucho, ale aspoň sa nenudíme.
*
Raťafák Ten kto nebol v bufete Skleník, ako keby nebol Medzilaborciach. Je vidno, že i sídlisko malého okresného mesta vie ponúknuť občerstvenie na úrovni. Navštevujem tento bufet pravideľne a som s ním spokojný. Rýchla obsluha a nízke ceny sú základnou charakteristikou každého podniku rýchleho občerstvenia.
*
Samojed Vo Veľkých Dravcoch je jedno pekné stravovacie zariadenie. Volá sa Bufet Zubáč. Okrem toho príboru, ktorým sa nemôže pochváliť, je to všetko v norme. Hlavne je tam rýchla obsluha, ktorá nečaká na tringelty. Chutné pokrmy i nápoje. Odporúčam každému motorkárovi a notorikovi.
*
Robin Ryba štadión v Šuranoch je bufet na úrovni. Ceny sú pravda troška vyššie ako by mohli byť, ale úroveň obsluhy, hygieny a celkovej atmosféry je na veľmi dobrej úrovni. I sociálne zariadenia sú pravideľne udržiavané v čistote. Odporúčam každému návštevníkovi Šurian.
*
Terka V bufete Pomaj je malý lokaj. Mám na mysli bufet Pomaj vo Vojanoch. Napriek tomu, že čašník je nižšieho vzrastu, je mi sympatický a na jeho prácu nemám žiadne sťažnosti ani výhrady. Obsluhuje rýchlo a nemá hlúpe pindy, ako to býva v takýchto podnikoch zvykom. Zaslúži si moju pochvalu.
*
Jaja Bufet Okienko na Mlynských Nivách by mohol byť otvorený častejšie. Najmä keď človek čaká na oneskorený bus a je hladný. Mala by som taký návrh. Mohli by tam nainštalovť zvonček a bufetárka by prišla vtedy, keď jej zákazník zazvoní. Možno by i niečo zarobila!
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie