Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Špejbl Čajovňa Bilinkár v Košiciach má všetko, čo má čajovňa mať. Prefektné prostredie, aróma, hudba a samozrejme chutné čaje za normálne ceny. Keď ju porovnávam s ostatnými čajovňami na okolí, má Bylinkár jednoznačné preferencie. Po každej návšteve zo mňa opadne stres a príde pokojná nálada. Je to skátka oáza na dušu i telo.
*
Foter Rád chodievam so svojím divčaťom do čajovne Bio Herbal v Dunajskej Strede. Je tam príjemná atmosféra a prírodné prostredie.
*
Nowson Martinská čajovňa Amrit bola dobrá, ale v poslednej dobe sa akosi pokazila. Taký čudný zápach, ako keby tam nocovali pofidérne zjavy. Stálo by za to ju vydezinfikovať, aby tam opäť mohli chodiť slušní ľudia.
*
Mirec Čajovňa na konci vesmíru sa v skutočnosti nachádza v Šali a vôbec to nie je žiadny zapadákov, alebo vidlákov. Je tam veľmi príjemné posedenie pri šálkach horúceho čaju. Nepoznám lepšiu čajovňu v celom vesmíre a okolí Šale. Návštevníci sú odmeňovaní milými darčekmi a to je vždy lepšie ako drôtom do oka. Bol som nešťastný, keď pred časom prebiehala adaptácia a dva týždne som do tejto roztomilej čajovničky nemohol zavítať. Vrelo odporúčam všetkým milovníkom kvalitného aromatického nápoja, akým čaj bezosporu isto je, bol a bude!
*
Alpin Najnavštevovanejšia čajovňa v Petržalke je Hortenzia na Ovsišťskom námestí. Čaje i obsluha nemajú chybu. Pre deti je to úplná idylka. Len tam v poslednej dobe chodí akosi veľa sedlákov.
*
Teakanátor Čajovňa Pohoda na Radničnej je ozajstná pohoda. Nevtieravá hudba, dobré osvetlenie a chutné čaje zo všetkých kútov sveta. Na to, že je v hlavnom meste, sú i ceny veľmi dobré.
*
Sylvester Do čajovne Dobrých ľudí v Nitre sa oplatí zavítať. Dobré nápoje i ceny.
*
Monika Soblahovská čajovňa Sanny je bomba podnik. Väčšinou v čajovni dostanete len čaj z rôznych čajových zmesí, ale tu ho vedia dochutiť tými najlešími likérmi, aké len existujú. Žiadny grog, alebo čaj s rumom. Toto sú skutočné špeciality majstra čajovo likérovej kuchyne. V žiadnej inej čajovni som sa ničím tak výnimočne chutným nestretla. Nie je nápoj ako nápoj atieto nápoje za to naozaj stoja. a pritom som tam ešte nikdy nestretla žiadneho podnapitého týpka, alebo teapacka, ako by sa malo hovoriť v takomto prostredí. Bodaj by bolo takýchto čajovní na svete viac. Hneď by sa tu lepšie dýchalo...
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie