Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Boťo Zmrzlinu majú v Tvrdošínskej Harmónii prijateľnú a za normálne ceny.
*
Kamil Veľmi dobré a chutné zákusky majú Humennom na Mierovej v cukrárni Bergamo. A to nehovorím o džúse. To je slast pre chuťové bunky každého labužníka. Zaujímalo by ma, čo do tých potravín pridávajú. Dúfam, že to nie sú éčkové konzervanty. To by mi teda dosť vadilo a už by som tam nikdy ani nevkročil.
*
Samson Domino je najchutnejšia cukráreň v celých Bardrjovských Kúpeloch. Keď si tam človek naperie lalok sladkosťami, už sa mu nechce chodiť na procedúry. Ale i takéto neresti ku kúpeľovej kúre patria. Nech žijú tučniaci!
*
Ostrostrelec Zvolenská cukráreň Betty je pre študentov fajn. Nemusíme stále chodiť len na pivo. I posedenie pri zákusku je lepšie ako ležať nad skriptami.
*
Mišo Horoskop je evidentne dobré miesto na prežieranie sa sladkosťami. Priamo na hlavnom námestí v Zámkoch - nemôžete ho nenájsť. Káva by mohla byť vo väčších porciách, ale že vraj nie je taká zdravá. Niekedy si tam donesiem svoju v termoske. Môže mi to snáď niekto zakázať?
*
Crock Cukráreň Betty je tou najlepšou cukrárňou na svete a na Hornej Nitre. Všetci ozajstní labužníci z Handlovej môžu byť radi, že ju majú na dosah ruky. Dokázal by som tam sedieť celé hodiny, pojedať laskomiky a maškrty, ktoré vám neponúknu široko ďaleko. S obsluhou sa dá dobre nezáväzne poklábosiť. Teraz už je možné tam využívať i wifi pripojenie na internet a to opäť zvyšuje i tak vysokú pridanú hodnotu cukrárne.
*
Kornélia Na celom Východnom Slovensku, ani na Ukrajine nenájdete lepšiu cukráreň, ako je Fontána v Moldave nad Bodvou. Žila som niekoľko rokov pri Bratislave, ale takú dobrú cukráreň som tam nenavštívila, hoci výber tam bol niekoľkonásobne väčší. Množstvo ale nič neznamená proti kvalite, a tá je dôležitá. Špecialitou je tu zákusok "Mince zo dna fontány". Kto ho neochutnal, nevie čo je to správne pošušňáníčko vo svete cukrárenskych výrobkov. Odporúčam to každému, kto Moldavu navštívi. A ak raz ochutná, bude si pýtať recept, alebo sa rád vráti.
*
Justín Cukráreň v Dome potravín vo Vrútkach je dobrá, ale príliš vysoko. Mohli by ju presťahovať do nižších sfér, aby sa človeku netočila hlava, keď odtiaľ odchádza. Obsluha trocha nestíha, ale aspoň sa neprepchávam tak rýchlo.
*
Bivoj V Limbachu som navštívil jednu dobrú cukráreň. Volá sa tuším Dúha. Okrem plastových príborov sa jej nedá nič vytknúť. Zmrzlina i zákusky sú na špičkovej úrovni. Nabudúce si kúpim punčáky do zásoby domov. Akurát neviem kedy sa tam opäť dostanem.
*
Chandler Balkánska cukráreň na Hlavnej ceste v Šali je perfektná. Obžral by som sa tam do puknutia. Ešte by mohli znížiť ceny a budem tam od raňajok do večere. Prosto bomba.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie