Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Roman Trnavský hotel Empire je na úrovni štandardnej ubytovne so sociálnym zaiadením na cimre. Neviem, prečo mu dali taký honosný názov. Napríklad meno Eman by mu stačilo!
*
Maťo Hotel Dubná sklala v Žiline nad starým Tescom akosi pritvrdzuje ceny. Nie že by boli v minulosti dáko nízke, ale v poslednom čase to už vážne preháňajú. Zčasu na čas sme sa tam zastavili s kolegami na kapučíno, alebo iné telé nápoje. Pri prechode z korún na eurá sme sa tešili, že nám na zaplatenie stačia mince. To už ale opäť neplatí. Možno že nejaký nechutný čaj by vedeli ponúknuť za 2 €, ale na všetko ostatné už treba bankovky. neodvažujem si tipnúť na koľko tam vychádza ubytovanie. Asi tam chodiť prestaneme a bude pokoj.
*
Georg Vysoké ceny, svojrázny personál a názov, ktorý sa nedá ani poriadne vysloviť. To je charakteristika hotela v obci Vrakúň pri Dunajskej Strede. Ten názov je Hotel Amade Chateau a ja vážne netuším, prečo a kto ho takto pomenoval. Možno preto, aby si hostia nepamätali, kde sa im nepáčilo a nerozširovali tieto negatívne informácie ďalej medzi okruhom svojich známych. Na vašom portáli si to ale môžu prečítať všetci.
*
Irena Trebišovský Zemplín hotel nezodpovedá hygienickým predpisom. Pracovala som 14 rokov v tejto branži a viem, čo by mal takýto hotel poskytovať.
*
Miro V Žiline pri mrakodrape, kúsok od lesoparku majú penzión Kamélia. Neviem prečo, ale mne to stále pripadá ako keby sa volal Kanália. Je k nemu dosť zlý prístup a ani prostredie nie je celkom ideálne. A vlastne ani ceny nie sú nijako moc priaznivé. Čudujem sa štamgastom, že tam chodia. Možno je to len preto, že to majú blízko z domu a je to lepšie, ako byť triezvy. Tak to je môj príspevok ku penziónu Kanália.
*
Wendy Pre dolárových ale i eurových zákazníkov odporúčam vo Vysokých Tatrách hotel Toliar. Pre snobov sú tam samozrejme "dokonalejšie" hotely, ale nie každý zákazník má záujem doplácať na čisté motýliky liftboyov. Toliar má veľmi dobrú polohu a prijateľné ceny. Možno by mohol dať o sebe viac vedieť.
*
Irma V Moravanoch nad Váhom je jeden perfektný penzión Tematín. Jeho súčasťou je i reštaurácia, kde sa môžete veľmi slušne a výdatne najesť. Vyskúšali sme sa tam i ubytovať s priateľom a cena nás v dobrom veľmi prekvapila.
*
Sáhib Hotel Satel v Poprade by mohol poskytovať i väčšie súkromie!
*
Stano Park Hotel Tartuf Beladice má výhodnú polohu, asi 20 km od Nitry. Mali sme tam promočnú oslavu. Nikto tam nerušil, nikto neobťažoval. Služby boli na úrovni špičkového zariadenia. Prenocovanie za veľmi priaznivú cenu.
*
Janči G Hotel v Bratislave patrí medzi použiteľné hotely i pre strednú triedu. Štandardné vybavenie i obsluha. Využívam ho pri služobných cestách - zatiaľ bez výhrad.
*
Rudy Za posledné tri mesiace mi prišli dve "prezentácie" hotela Nezábudka v Tatrách. Vie mi niekto povedať, prečo mi tieto hlúposti posielajú?
*
Maroš Reštaurácia a hotel Áčko v Ružomberku majú jednu veľkú slabinu. Sú to parkovacie miesta, ktoré absentujú a znemožňujú návštevníkom zaparkovať v blízkosti tohto stravovacieho zariadenia. Najbližšie parkovisko je pri Tescu, ale ísť pol kilometra do kopca, to už nie je ono!
*
Waran Tulip House Hotel na Štúrovej v Prešporku je prinajmenšom nešťastný. Zamestnanci tohto baráku sa snažia zvýšiť návštevnosť rôznymi neštandardnými spôsobmi. Poľutujme ich spoločne...
*
Mrak Do penziónu Bocian vo Vlkanovej pri BB ma už nikto nedostane, ani keby mi za návštevu platili. Otrasné hygienické podmienky a neznesiteľný hluk v nočných hodinách asi odradia každého, kto tam zavíta.
*
Milan Medzi prešporskými hotelmi sa nájde i svetlá výnimka. Hotel Plus je použiteľný i pre normálnych ľudí a pritom za dostupné ceny. Ak nehľadáte nezmyselný luxus samozrejme.
*
Wanda Nechápem, prečo mi hotel Nezábudka opätovne posiela SPAMy, keď som ich už 3x upozornila, že si to neželám.
*
Lacy Piešťanský hotel Máj je slušný a pri tom finančne nenáročný hotel. Možnosť stravy i primeraného kultúrneho vyžitia v blízkosti mi vyhovuje. Pre skromných ľudí, ako som ja, je to ideálny spôsob ubytovania.
*
Francek Cez víkend sme vybehli na Hornú Nitru a okrem iného navštívili i Hutira Relax Club v Handlovej. Neviem do ktorej kategórie by sa toto zariadenie malo zaradiť - asi do hotelov. Ale vy si stým isto poradíte. Celkový dojem je veľmi pozitívny, hoci malé nedostatky sa nájdu všade. I tak ale môžem zodpovedne odprúčiť tento klub navštíviť. Neoľutujete.
*
Tibor Starší, ale vyhovujúci hotel v Bratislave je Hotel Nivy. Netvrdím, že by som tam chodil kvoli jedlu, ale celkový dojem z ubytovania i stravy z neho mám veľmi dobrý.
*
Bobo Ak chcete organizovať školenie, alebo informačné stretnutie, odporúčam horský hotel Podjavorník pri považskej Bystrici. Perfektné horské prostredie, prijateľné ceny a kolektív milých ľudí. Zaslúžia si moju pochvalu.
*
Wanda Na služobke v Bratislave som sa ubytovala v hoteli Holiday Inn. Na to, aký je to drahý hotel, som žiadny extrémny luxus nezaznamenala. Dokonca som absolvovala i menšiu výmenu názorov s hotelovou službou, keď som reklamovala nefunkčný TV ovladač. Celkovo som z tejto návštevy sklamaná. A to ešte nie je isté, či mi zamestnávateľ tento špás preplatí v plnom rozsahu...
*
Francek Nebudem klamať! Hotel Šachtička pri Banskej Bystrici je je veľmi pekné a slušné zariadenie. Vôbec to neberte ako reklamu, ani s majiteľom sa nepoznám, ale je tam moc pekne a odporúčam tento hotel všetkým hosťom, ktorí tým smerom cestujú.
*
Vladko Horský hotel MNÍCH pri Bobrovci je veľmi dobre situovaný, má dobré vybavenie a ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Už dvakrát sme tam boli na workshope a nemôžem sa na nič sťažovať. Ubytovanie, jedlo i nápoje sú na velice dobrej úrovni.
*
Milka Western Penzion v Rožomberku má minimálne jednu veľkú chybu. Parkovacie miesta nezodpovedajú kapacite tohto megastánku, ale pre cyklistov to stačí. Možno by tam mohli vybudovať podzemné garáže, ale popravde by takýto počin asi narušil kolorit a atmosféru tohto ranča. Druhou chybou, i keď nie takou markantnou je skupinka gemblerov, ktorí sa tam večne dohadujú kto bude prehrávať na jedinej výhernej mašinke, ktorú sem dali namontovať. Takže suma sumárum: pre nezávislých cyklistov je tento penzión to pravé zariadenie na občerstvenie i ubytovanie.
*
Yuray Penzión pod Oblazom pri Terchovej je vcelku slušným podnikom. Dá sa použiť i ako turistická základňa pri potulkách Oravou. Hoci tamojší domorodci nie sú ideálni, nikto nás predsa nenúti, aby sme sa s nimi kamarátili, alebo dokonca aby sme sa od nich dali opíjať. Príroda je tam naozaj krásna a nemá cenu si nechať pokaziť dojem bandou nešťastníkov.
*
Pepan Upozorněte prosím taktně hotel Nezabudka, aby neposílali velké přílohy ve svých nevyžádaných zprávách. Nejlepší by bylo, kdyby neposílali vůbec nic. Zahlcují mi schránku pošty víc než ti hlupani, co nabízejí viagru.
*
Radko TRINITY Alliance je skvelým miestom pre absolvovanie motivačných školení. Bol so tam už 3x a nemám, čo by som vytkol. Majú vlastný bazén, takže človek nie je odkázaný na preplnené jazerá. Je to hotel na veľmi slušnej úrovni s výbornou obsluhou i súkromím, keď je treba. A teraz mi ešte sľúbili vernostnú kartu so zľavou na ubytovanie!
*
Francek V Smižanoch, v hoteli Flóra majú okrem detského ihriska pekne štýlovo zariadenú reštauráciu. V kaviarni s mohutným krbom kvalitnú kávu a z okna pený výhľad. A to je asi tak všetko, čo sa im dá pripísať k dobru. Parkovisko, ani WC nestoja za veľa. Naopak ceny sú na dosť vysokej úrovni a to je dôvod prečo ma tam, už nikdy neuvidia. Bye bye.
*
Laco Do pomyselnej Knihy prianí a sťažností zapisujem sťažnosti na tatranský hotel Nezábudka a bratislavský hotel Tulip House. V jednom kuse zasielajú e-mailom akési ponuky či prezentácie, o ktoré nikto nestojí. Keby to robil každý hotel na Slovensku, asi by skolaboval internet.
*
Jarka V priebehu systému školení obchodných zručností som navštívila niekoľko hotelov SOREA. Najkrajšie prostredie a prírodná atmosféra je ale jednoznačne v hoteli SOREA Máj Liptovský Ján. Odporúčam ho všetkým vzdelávacím akadémiám, či už noblesným, alebo nízkorozpočtovým.
*
Baltazár Idem sa tu trocha posťažovať na Kežmarský Hotel Club. Som si vedomý toho, že Kežmarok je tatranské mesto s chladnejším podnebím. To ale nie je ospravedlnenie, aby na izbách bola zima a nedali sa otáčať ventily na radiátoroch. Nabudúce si radšej hľadám ubytovanie v igloo.
*
Monika Dobrý deň, v októbri som navštívila hotel Kaskáda v Bojniciach. Bola som veľmi spokojná so stravovaním a personálom. Služby vo wellness centre boli na dosť vysokej úrovni, takisto aj personál. Jediné čo mi mierne prekážalo boli popraskané steny v izbách, myslím že v štvorhviezdičkovom hoteli by to nemalo byť. Pobyt splnil moje očakávania.
*
Dada Hotel Čingov Smižany je umiestený na samom okraji národného parku Slovenský Raj. V zime je tam dosť dobre. Pre väčšie skupinky vedia zabezpečiť lacnejšie celodenné a poldenné permanentky na niektoré lyžiarské vleky v blízkom okolí. Darmo, raj zostane predsa len rajom!
*
Francek V areáli časti Piešťan, nazývanom Banka, je niekoľko ubytovacích, školiacich a stravovacích zariadení. Je tam i hotel so zvláštnym menom: Odevák & Dependance. Nie, že by som vyhľadával ubytovacie zariadenia "za vodou", ale tam sa mi naozaj páčilo. Oveľa lepšie prostredie, ako v centre mesta.
*
Mirek Hotel Flóra v Trenčianskych Tepliciach som navštívil niekoľkokrát - vždy z titulu školenia na rôzne obchodné artikly. Musím konštatovať, že za posledných 12 rokov sa zlepšili služby i sortimement občerstvenia. Dokonca sú schopní pripraviť i vegetariánske jedlá, ktoré koncom minulého tísícročia ako keby nepoznali. Tak sláva!
*
Jurko Nie každý tatranský hotel musí byť drahý a nechutne snobský. Napríklad hotel Forton v Starej Lesnej je cenovo orientovaný na klientelu strednej triedy a to je jeho hlavná devíza. Ak už sa ľudia môžu na vašich stránkach vyjadrovať k parametrom a úrovni stravovacích a ubytovacích zaridení, nedá mi to nenapísať jeden pochvalný príspevok. Ostatné - hlavne neopodstatnene drahé hotely v Tatrách - sa môžu hambiť a márne čakať na plné obsadenie. Ani tých bohatých Rusov nie je toľko, aby im obsadili všetky voľné miesta. Učte sa od tých ktorým biznis funguje!
*
Marián Medzi Zvolenom a Bystricou, pri Sliači je "zašitý" pomerne rozľahlý areál hotela Kaskády. Cez víkend sme tam mali školenie biznisu v energetike a neľutujem tejto návštevy. Ceny sú úmerné luxusu a nebyť rozapkov pri príchode okolo smetiska cez rómsku dedinku, nemal by som tomuto zariadeniu, čo vytknúť. Holt nemôže byť všetko ideálne.
*
Tomek Tak som bol na lyže s partiou na Donovaloch a ubytovali sme sa v penzióne Zornička. Ubytko išlo, strava ušla, ale s parkovaním to nebolo nič moc. Člolvek má predsa len lepší pocit, ak na svoj motor vidí z okna, alebo ak je zagarážovaný v uzavretých priestoroch. No ale sme to prežili, tak je fajn.
*
Jája Hotel Športcentrum Bojnice je vraj bývalým strediskom československých olympionikov. Prostredie v lesíku je vcelku príjemné, až na tu prístupovú cestu. Pre nás, menej náročných klientov, je ubytovanie vyhovujúce a dôležitý je kľud a pokoj, najmä keď prebieha školenie, alebo wokshop. Chodím tam veľmi rada, nie len pre informácie, ale i pre relax, ktorý toto prostredie poskytuje.
*
Miki Pri návšteve Bešeňovských čvachtacích zariadení odporúčam ubytovanie v penzióne Fontána. Ceny, ľudia i služby sú tam veľmi zaujímavé. Ten kto chce spojiť relax so slušným ubytovaním, nemá o čom rozmýšľať!
*
Erika Cez víkend som sa zúčastnila zaujímavého školenia. K príjemnej atmosfére prispelo i miesto, kde sa školenie konalo. V blízkosti Bratislavy, v Pezinku na hoteli Tilia. Náčelníka, ktorý toto miesto vybral musím pochváliť. Nemalo to chybu!
*
Jakub Na Táloch pri Brezne je celkom slušný hotel, ale názov Partizán, zaváňa podvratnou vojenskou činnosťou. Najmä pre zahraničnú klientelu môže tento nešťastne zvolený názov byť predmetom nezáujmu. Celkovo sa domnievam, že by hoteliéri mali porozmýšľať nad názvami. Nie len aby sa dali dobre vyslovovať, ale i aby neevokovali pocit zbojníctva a možného podvodu voči zákazníkovi. Viem, že nám boľševícke školstvo vtĺkalo do hlavy, že partizáni sú "tí dobrí", ale pravda to nie je. Gerilová, respektíve partizánska vojna je masaker bez pravidiel a čestných zásad. Nečestní ľudia v dobe mieru píšu anonymné listy, v čase vojny prestanú kydať hnoj a siahnu po zbrani. Názov Parmezán, Patriot, alebo i Parník by boli isto oveľa príťažlivejšie ako tento komunistický prežitok.
*
Jožko Ak trafíte do hotela Golfer v Kremnici, máte pol víťazstva vo vrecku. Nám sa to podarilo až na tretí pokus, ale stálo to za to. Nádherné prostredie so športovým vyžitím. My sme si hodili petanque a chytilo nás to. Je to šport pre súťaživých, hoci nie veľmi fyzicky zdatných ľudí. Tomu vravím pekný víkendový pobyt.
*
Mirka Na Spiši je v Betlanovciach jeden útulný penzión Mariánka. Ak sa pri tomto čítaní zaradujú zastáncovia halucinogénnych látok, tak majú smolu. Nejedná sa o zdrobnelinu slova marihuana, ale to nič nemení na skutočnosti, že je tam veľmi fajn. Ak sa tam zastavíte neoľutujete.
*
Tilka Hotel Impozant sme navštívili pri ceste do Martina. Pekne a vkusne zariadený, prijateľné ceny i ľudia. Až na trocha rušnejších hostí nemalo ubytko chybu. Budem ho vychvaľovať, kadiaľ budem chodiť a možno aj ďalej.
*
Kačka V Skalici poznám hotel Partiot. Na to, že je v takom peknom kúte Slovenska by ale mohol mať aj prívetivejšiu obsluhu. Keďže do Sklaice chodím dosť často, môžem zodpovedne prehlásiť, že za tie ceny by si mohla tamojšia obsluha hotela hostí viac vážiť. Alebo si mám nabudúce hľadať ubytovanie niekde inde?
*
Tony Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica ma príjemne prekvapil pomerom cena / úžitná hodnota služby. Ak budem do budúcna nocovať v Tatrách, tak jedine tam. Krásne prostredie Vysokých Tatier, ceny jedla i ubytovania na úrovni slovenského zamestnanca. Nemám žiadnú negatívnu skúsenosť, ktorú by som mohol na jeho adresu uviesť.
*
Rasťo Hotel Doprastav v Senci je celkom príjemným prekvapením pre ubytovaných. S ohľadom na svoje totalitné meno asi nepatrí medzi vyhľadávané destinácie, ale mňa potešil. Na jazerá to nie je až tak ďaleko a prostredie i hygiena sú na veľmi dobrej úrovni. Snáď len ten ruch v sezóne by nemusel byť taký intenzívny.
*
Bolek V hoteli Štefánik v okresnom meste Myjava sme ubytovali svadobčanov pri príležitosti svadby našej dcéry. Príjemne ma prekvapilo, že boli ochotní jednať o cene pri vyššom počte zákazníkov. Takto by mali fungovať obchodné vzťahy medzi zákazníkmi a ponúkateľmi ubytovania a stravovania.
*
Betty Nenápadný Hotel Šport v Spišskej Novej Vsi, je budovaný v štýle socialistického realizmu. Nie, že by som to mala niekomu za zlé, ale aspoň premenovať už ho mohli. Pravda, pri zimnom štadióne nie je veľa možností na štýlové pomenovanie, ale pri troche snahy by hádam niečo originálnejšie vymysleli. Chceli sme sa tam s priateľom ubytovať na cylkistickom víkendovom výtele do Tatier, ale keď sme si to omrkli, radšej sme sa premohli a dorazili neskoro večer celú trasu do Starej lesnej do hotela Forton.
*
Ivoš My, čo pamätáme totalitné časy, máme v podvedomí zafixovaný slogan Vyhni sa vyhni. Jednalo sa o pivo - Sitňan 12° a Vyhne 10°. Dnes existuje hotel Sitno vo Vyhniach a ja, bez ohľadu na jeho oficiálne zaškatuľkovanie, mám stále rovnaký pocit ako vtedy. Asi by ma nikto nedonútil, aby som sa tam ubytoval. Radšej sa vyhnem...
*
Rony Hutník Hotel Sorea vo Vysokých Tatrách má dobrú polohu, ale ceny vonkoncom nezodpovedajú úrovni služieb, ani stavu interiéru. Asi majú predpísanú vysokohorskú prirážku.
*
Kajo Profesionálny prístup zamestnancov Hotela Luna v Priekope pri Martine odporúčam všetkým, kto pripravujú svadobnú hostinu. Ceny primerané, starostlivosť a zodpovednosť nadpriemerná!
*
Marry Hotel Garny-Považská Bystrica neviem ako ubytovanie ale pizza najlepšia v Považskej:-)
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie