Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Jóžin Na najhoršom úseku D1, medzi Martinom a Kraľovanmi, ktorý ešte asi dlho nebude dokončený, otvorili motorest Rapid. Ak by ho aj neotvorili, nič by sa nestalo. Je to hanba stravovacích zariadení na trase Bratislava - Košice. Malé porcie, dlhé čakacie doby na jedlo a o pití ani nehovorím. Pivo vám tam načapujú tak polhoďku po jedle. Tvária sa ako nóbl podnik, ale je to tak na úrovni IV.cenovej bez obsluhy. Až na tie ceny samozrejme.
*
Siouxovia Motorest Rapid pri kruhovom objazde za Martinom nemá medzi motorkármi najlepšiu povesť. Jedlo býva nedovarené a čaká sa naň ako keby obsluhovali 200 ľudí. Pritom je tam i cez obed poloprázdno.
*
Žlté lebky V motoreste Rapid pri Sučanoch nevracajú drobné. Nie že by 5 centov boli veľké peniaze, ale slušnosť by bola výdavky aspoň vybrať z kasy a položiť na pult. Záleží už od zákazníka, či si ich zoberie, alebo nechá ako tringelt.
*
Mirka Motorest Hrušovany sa vydáva za najlepší v Schengene, ale európskemu nadštandardu zodpovedá asi len cenami.
*
Mirka Motorest Rapid za Martinom je asi najhorší pultový predaj v širokom okolí. Pri každej návšteve zaregistrujeme zvýšené ceny a rozbité poháre na odkladacích stojanoch. Ako keby nemohli stojany vymeniť za také, na ktoré sa poháre zmestia. Možno práve pre tieto črepy stále zvyšujú ceny jedla. Navrhujem, aby pouvažovali nad plastovými teglíkmi. I tak tá hygiéna tam nie je nič moc. Raz som nechtiac nazrela otvorenými dverami do kuchyne a prešiel ma hlad...
*
Edo Minulý víkend sme mali s partiou namierené na Východ. Pri prešovskom Kauflande sme objavili fest dobý motorest. Volá sa Ranč a je zariadený v country štýle. Dali sme si dosť dobré klobásy, ktoré tam grilujú a hoci nie sú z najlacnejších, stoja za to. Asi i preto, že vyzerali byť vyrobené z mäsa nie z nejakých náhražiek a plnidiel, ako sme na to zvyknutí z hypermarketov. Dodo si robil srandu, že silný stroj (mlynček na mäso) zoberie všetko - či sú to myšacie uši, alebo psie chvostíky. Ja ale na tieto klobásky nedám dopustiť a budem veriť, že sa do našej najbližšej návštevy v Ranči "nezopsujú".
*
Roman Motorest u Dávida pri Hôrke vyzerá na prvý pohľad slušne. Nový, alebo renovovaný exteriér je však všetko, čo vás tam môže osloviť. Mizerná až lenivá obsluha, prehnané ceny a neudržiavané wecká nezodpovedajú očakávaniam.
*
Alena Vo väčšine hostincov, reštaurácií i motorestov už dnes dostanete chlieb, alebo pečivo v cene menu. Tmavou výnimkou z tohto pravidla je motorest Rapid pri Sučanoch. Nechajú si tam zaplatiť za každú kôrku. Pritom majú ceny denného menu už tak premrštené, že by sa vám mohlo zdať, že ste v značkovej reštaurácii Tiffany. Hanba tejto chamtivosti.
*
Kráska V Sučanoch pri kruhovej križovatke je super miesto, motorest Rapid. S manželom a deťmi tam chodíme pravideľne, dá sa tam veľmi dobre najesť (rezne trčia cez celý tanier :-) a sú naozaj chutné) za super ceny. Aj naše deti sú tam spokojné, lebo kým sa my môžme najesť a dať si kávu na terase, oni sa vyblbnú na detskom ihrisku. Odporúčam :-).
*
Jana Dobrý deň. Zvyknem rôzne na fórach reagovať na kvalitu slovenských služieb...a čo sa týka motorestu Rapid medzi MT a Sučanmi, chodievam tam cez víkendy s rodinou. Ešte som tam nemala žiadny problém. Decka sa majú kde hrať, obsluha nám vždy vyšla v ústrety. Porcie sú dosť veľké a ceny primerané. Zatiaľ nám tam vždy chutilo.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie