Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Stano Krčma "U Feďa" pod Staničným námestím v Bratislave má drahšie jedlá ako Čínska reštaurácia o pár krokov ďalej.
*
Maroš Staničná reštaurácia s pizzériu na košickej železničnej stanici ma milo prekvapila obsluhou i cenami. Už to nie je ten pajzel ako kedysi!
*
Maroš Reštaurácia a hotel Áčko v Ružomberku majú jednu veľkú slabinu. Sú to parkovacie miesta, ktoré absentujú a znemožňujú návštevníkom zaparkovať v blízkosti tohto stravovacieho zariadenia. Najbližšie parkovisko je pri Tescu, ale ísť pol kilometra do kopca, to už nie je ono!
*
Kajo Reštaurácia Ajax v Nových Zámkoch má pomalú a neochotnú obsluhu.
*
Roman Reštaurácia Alžbetin dom Smolník nie je v skutočnosti reštaurácia, ale jedáleň pre dôchodcov.
*
Mišo Pizzéria na košickej stanici je bombová. Najlepšia pizza v Košiciach, super hudba, super video, super ceny...
*
Tibor Reštaurácia Amadeus v Trebišove ponúka obedňajšie menu za 5,97€. Je to dvojnásobok ceny oproti podobným podnikom tejto kategórie a to nehovorím o tom, že zabúdajú vracať 3 centy.
*
Zorba V sobotu som navštívil reštauráciu Papuča v Banskej Bystrici. Jedlo bolo "chuti mdlé" a o nápoji ani nehovorím. Odporúčam len samovrahom.
*
Rododendrón Najlepšiu pizzu v Košiciach majú na stanici - nad Lildlom. Ceny, obsluha i prostredie sú v absolútnom poriadku.
*
Rišo Priateľka ma pozvala do reštaurácie s dosť komplikovaným menom: Paparazzi coctail bar & ristorante. Len pre úplnosť a varovanie uvádzam, že sa nachádza v hlavnom meste - krásavici na Dunaji, na Laurinskej ulici. Hógo fógo zariadenie bez akéhokoľvek záujmu o zákazníkov. Mrzí ma, že som pozvanie prijal a za nemalý obnos sa nechal urážať týmito šosákmi!!!
*
Darja Sedem hriechov na Škultétyho 5 v Bratislave je jeden veľký pajzel, kde Vám predajú fľaškovú desiatku za 1,40 € a to ešte bez účtenky. Jedlo je zásadne v detských porciách za cenu pre dvoch dospelých!
*
Alien V Pub restaurante Centauri som mala morské plody. Z 200g porcie bola 180g struhanka. Varia grcovne, taký pajzel
*
Juddy Dnes som cestovala do Košíc. Pred odchodom vlaku späť, som sa zastavila v staničnej reštaurácii. Bola to veľmi príjemne strávená hodinka. Už dávno som sa na železničnej stanici nestretla s takým kultúrnym prostredím. Žilina i Bratislava môžu len závidieť.
*
Iveta V bratislavskej Eurovei sa okrem iných náchádza i stravovacie zariadenie - asi reštaurácia - Leblon. Prišla som tam, posedela si a opäť odišla. Predpokladám, že tam majú lenivých pinglov, lebo za celú tú dobu posedenia, odhadujem na 20 minút, ma ani jeden neoslovil, a neponúkol mi ani len nápojový lístok. Hanba!
*
Pagáč Tak to som nečakal. Restaurant Muzika v Bojniciach ma pozitívne prekvapil. Interiér je fakt bomba... a cigaretka k vynikajúcemu kvasinkovému pivku Erdinger a výbornému jedlu, ktoré tu vždy dostanem, no nebíčko v papuli :-))
*
Monika Biznis, ktorý realizuje reštaurácia Astria vo Vrútkach je založený na zamlčovaní takých podstatných informácií, ako je cena. Zašli sme tam minulý týždeň s kamoškami na obed. Kým sme dostali jedálny lístok a pozreli si ho, prešla hodina "H". Vybrali sme si z denného menu syrový špíz a hovädzí vývar. Obsluha nás upozornila, že je po 13:00 a preto už menu nepodávajú. Opýtali sme sa, čo by nám odporúčili, aby sme dlho nečakali. Poradili nám syrový špíz. Ako príloha nám postačili varené zemiaky, aby sme sa už nezdržovali. Šok ale prišiel pri platení. Denné menu v cene stravného lístku obsahovalo špíz a polievku. Na samotný špíz však nestačilo 7€! Že ich hanba nefackuje!
*
Andrea Priatelia mali sme svadobný obrad v Sobášnom Paláci v Bytči (to bolo úžasné, nádherné proste perfektné) a následne svadobnú hostinu v reštaurácii "Palatín" v Bytči. Hneď na úvod zmeškal majiteľ naše privítanie, potom sme sa asi 10 minút úplne nudili až svedkovia radšej začali hosťom nalievať aby nebola nuda. Napokon dvom hosťom doniesli na tanieri pokazené smradľavé mäso. Aby toho ešte nebolo dosť tak nás okradli o alkohol ktorý sme si tam priniesli a napokon cena na osobu ktorú nám garantovali od 28 do 30,- EUR stúpla pri vyúčtovaní na 34,80 EUR. Urobte si sami obraz ja mám na to 20 svedkov našich svadobných hostí. Majiteľka pri vyúčtovaní je arogantná ako keby Vás už nikdy nechcela vidieť radšej. Naozaj sa radšej prejdite zo Sobášneho Paláca niekam ďalej na oslavu. Využívajú to že majú reštauráciu 10 metrov od Paláca ale všetko ostatné je potupné a ak chcete mať príjemnú spomienku na Váš krásny deň tak si ho v Palatíne nepokazte prosím.
*
Kaktus PN Podnik Ds caffe&restaurant v Piešťanoch, K Lodenici4  je skvelý. Čisté prostredie, skvelá obsluha, perfektná kuchyňa.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie