Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Saxana Žarnovické bistro Dolina nemá chybu. Nápoje i potraviny za senzačné ceny. Odporúčam každému!
*
Arabella Do bistra Aroma pod hradom vo Zvolene radšej nechoďte. Také ponuré a odporné prostredie, ako je tam, som asi ešte nezažila. Je to asi len pre hrdinov a nebojsov.
*
Devla Bistro Domino v Bakate je večne zavreté. Zaujímalo by ma, aké tam majú tržby, keď si môžu dovoliť takýto luxus. Možno by to mal prebrať niekto, kto sa tomu bude viac venovať a bude i predávať nápoje.
*
Makovec V Tisovci je jedna putyka a tá sa volá Byss Juraj. Možno že to je bistro. Bol som tom nikoľkokrát a vždycky ma obsluhoval niekto iný. Tak teraz neviem, či mám sklerózu, alebo je tam tak rozsiahly kolektív pinglov, alebo je tam taká veľká fluktuácia. To je jedno, hlavne, že sa tam dá zapariť.
*
Adino Obsluha bistra na Majerskej ceste v Bystrici je nepoučiteľná. Z alkoholických nápojov majú slušný výber, ale džúsy vôbec nepoznajú. No ako si môžem dať vodku s džúsom, bez džúsu. To je ako keby som si dával čaj s rumom bez čaju. A chlastať stále dookola gin s tonikom nie je veľmi zdravé. Totižto tonik vám môže spôsobiť hluchotu, ak o tom neviete. Stvrdnú vám kosti v uchu a prestanú fungovať. Tak si to rozmyslite, či to tak má byť, alebo čo?
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie