Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Marka Nová Baňa - Stará Huta - hostinec totalitných mravov. Nostalgia dekorovaná zástavami štátov Warszawskej zmluvy a RVHP. Jedlo sa dá jesť, pivo sa dá piť. Boli sme tam s manželom a malým minulý víkend a som si istá, že nie naposledy. Totalitné pohostinstvo tak samozrejme vyzerať nemohlo, ale ako skanzen starých poriadkov je to perfektná myšlienka.
*
Rado V hostinci Alpina na Žltom piesku pri Banskej Bystrici je radosť posedieť. A keď človek spadne, mal by sa pozviechať a znovu posadiť. A keď už je na tom tak zle, že nevládze, je tu ochotná obsluha, ktorá mu pomôže do blízkeho lesíka, aby si uľavil...
*
Jaja Prijateľne chutné a prijateľne lacné pokrmy podávajú v hostinci AV-Trade v Banskej Bystrici. Na terase sa dá posedieť od jari do jesene. V zime to už taká pohodička nie je, ale oproti tomu aký to bol kedysi pajzel, sa to oveľa zlepšilo. Na zdravie!
*
Milo Ak chcete vidieť ako to bežalo "za komárov", choďte sa pozrieť do Malej Lehoty - Blaškov štál. Pohostinstvo, ako v každej dedine muselo stáť pri MNV. Cena piva dodnes odoláva tlakom trhového hospodárstva a jedlo zodpovedá úrovni V. cenovej skupiny. Toto je správna atmosféra, ktorá evokuje "mladé letá" Husákovej generácie.
*
Mirka Krčma, alebo spisovne hostinec, Danuša je dobrým podnikom pre vytrvalcov. Kto navštívi Baďan pri Banskej Štiavnici, mal by to otestovať. Dokiaľ sa parí, nevyhodia vás, ani sa nebudú vyhovárať na záverečnú. Vidno, že im záleží na štamgastoch i náhodných pocestných.
*
Terka Štýlový hostinec Čierny orol v Lučenci mimoriadnym unikátom v oblasti stravovania i dodržiavania pitného režimu. Ceny sú na veľmi dobrej úrovni a poživatiny tiež. Milujem to tam!
*
Jarek V Banskej Bystrici som navštívil hostinec Country Mlyn a nestačil som sa diviť. Dobré jedlo i nápoje, dobré ceny, dobré prostredie. Vydržal som do neskorých nočných hodín, aj keď som zarmútil svoje dieča. Ale taký už je život.
*
Rišo Minulú sobotu prebehla v Domčeku Admirál jedna veľká námorná bitka. Zúčastnil som sa a bol som na strane víťazov. Nabudúce ich opäť vyprášime.
*
Dada Hostinec U Jurka vo Zvolene nie je celkom v poriadku. Otváracia doba je pofidérna a o obsluhe máte niekedy dojem, že zomrela, alebo pri najmenšom bola ranená pri výkone služby. A o dámskych toaletách sa ani nejdem vyjadrovať. Preč odtiaľ a rýchlo!
*
Stano Pri Hronskom Beňadiku je Gazdovský Hostinec a v ňom sa dá teoreticky i najesť. Tak trocha je to ponižujúce, keď sa máte v pohostinstve doprosovať o teplú stravu. To hádam nebolo ani za stredoveku. Ale v tomto drsnom kraji je možné čokoľvek.
*
Kačka V Krupine sme s partiou navštívili knajpu Pod bránou. Je to správna nálevňa. I prístup personálu je na slušnej úrovni. Asi po dvoch hodinách začali chalani skladať básničky vychvalujúce tento hostinec a jeho osadenstvo. Škoda, že sme to nezapisovali na pivné tácky. Mohla som vám poslať dôkaz. Nabudúce sa polepším :-)
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie