Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Mrak Do penziónu Bocian vo Vlkanovej pri BB ma už nikto nedostane, ani keby mi za návštevu platili. Otrasné hygienické podmienky a neznesiteľný hluk v nočných hodinách asi odradia každého, kto tam zavíta.
*
Francek Nebudem klamať! Hotel Šachtička pri Banskej Bystrici je je veľmi pekné a slušné zariadenie. Vôbec to neberte ako reklamu, ani s majiteľom sa nepoznám, ale je tam moc pekne a odporúčam tento hotel všetkým hosťom, ktorí tým smerom cestujú.
*
Marián Medzi Zvolenom a Bystricou, pri Sliači je "zašitý" pomerne rozľahlý areál hotela Kaskády. Cez víkend sme tam mali školenie biznisu v energetike a neľutujem tejto návštevy. Ceny sú úmerné luxusu a nebyť rozapkov pri príchode okolo smetiska cez rómsku dedinku, nemal by som tomuto zariadeniu, čo vytknúť. Holt nemôže byť všetko ideálne.
*
Tomek Tak som bol na lyže s partiou na Donovaloch a ubytovali sme sa v penzióne Zornička. Ubytko išlo, strava ušla, ale s parkovaním to nebolo nič moc. Člolvek má predsa len lepší pocit, ak na svoj motor vidí z okna, alebo ak je zagarážovaný v uzavretých priestoroch. No ale sme to prežili, tak je fajn.
*
Jakub Na Táloch pri Brezne je celkom slušný hotel, ale názov Partizán, zaváňa podvratnou vojenskou činnosťou. Najmä pre zahraničnú klientelu môže tento nešťastne zvolený názov byť predmetom nezáujmu. Celkovo sa domnievam, že by hoteliéri mali porozmýšľať nad názvami. Nie len aby sa dali dobre vyslovovať, ale i aby neevokovali pocit zbojníctva a možného podvodu voči zákazníkovi. Viem, že nám boľševícke školstvo vtĺkalo do hlavy, že partizáni sú "tí dobrí", ale pravda to nie je. Gerilová, respektíve partizánska vojna je masaker bez pravidiel a čestných zásad. Nečestní ľudia v dobe mieru píšu anonymné listy, v čase vojny prestanú kydať hnoj a siahnu po zbrani. Názov Parmezán, Patriot, alebo i Parník by boli isto oveľa príťažlivejšie ako tento komunistický prežitok.
*
Jožko Ak trafíte do hotela Golfer v Kremnici, máte pol víťazstva vo vrecku. Nám sa to podarilo až na tretí pokus, ale stálo to za to. Nádherné prostredie so športovým vyžitím. My sme si hodili petanque a chytilo nás to. Je to šport pre súťaživých, hoci nie veľmi fyzicky zdatných ľudí. Tomu vravím pekný víkendový pobyt.
*
Ivoš My, čo pamätáme totalitné časy, máme v podvedomí zafixovaný slogan Vyhni sa vyhni. Jednalo sa o pivo - Sitňan 12° a Vyhne 10°. Dnes existuje hotel Sitno vo Vyhniach a ja, bez ohľadu na jeho oficiálne zaškatuľkovanie, mám stále rovnaký pocit ako vtedy. Asi by ma nikto nedonútil, aby som sa tam ubytoval. Radšej sa vyhnem...
*

Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie