Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Janči G Hotel v Bratislave patrí medzi použiteľné hotely i pre strednú triedu. Štandardné vybavenie i obsluha. Využívam ho pri služobných cestách - zatiaľ bez výhrad.
*
Waran Tulip House Hotel na Štúrovej v Prešporku je prinajmenšom nešťastný. Zamestnanci tohto baráku sa snažia zvýšiť návštevnosť rôznymi neštandardnými spôsobmi. Poľutujme ich spoločne...
*
Milan Medzi prešporskými hotelmi sa nájde i svetlá výnimka. Hotel Plus je použiteľný i pre normálnych ľudí a pritom za dostupné ceny. Ak nehľadáte nezmyselný luxus samozrejme.
*
Tibor Starší, ale vyhovujúci hotel v Bratislave je Hotel Nivy. Netvrdím, že by som tam chodil kvoli jedlu, ale celkový dojem z ubytovania i stravy z neho mám veľmi dobrý.
*
Wanda
Na služobke v Bratislave som sa ubytovala v hoteli Holiday Inn. Na to, aký je to drahý hotel, som žiadny extrémny luxus nezaznamenala. Dokonca som absolvovala i menšiu výmenu názorov s hotelovou službou, keď som reklamovala nefunkčný TV ovladač. Celkovo som z tejto návštevy sklamaná. A to ešte nie je isté, či mi zamestnávateľ tento špás preplatí v plnom rozsahu...
*
Radko TRINITY Alliance je skvelým miestom pre absolvovanie motivačných školení. Bol so tam už 3x a nemám, čo by som vytkol. Majú vlastný bazén, takže človek nie je odkázaný na preplnené jazerá. Je to hotel na veľmi slušnej úrovni s výbornou obsluhou i súkromím, keď je treba. A teraz mi ešte sľúbili vernostnú kartu so zľavou na ubytovanie!
*
Laco Do pomyselnej Knihy prianí a sťažností zapisujem sťažnosti na tatranský hotel Nezábudka a bratislavský hotel Tulip House. V jednom kuse zasielajú e-mailom akési ponuky či prezentácie, o ktoré nikto nestojí. Keby to robil každý hotel na Slovensku, asi by skolaboval internet.
*
Erika Cez víkend som sa zúčastnila zaujímavého školenia. K príjemnej atmosfére prispelo i miesto, kde sa školenie konalo. V blízkosti Bratislavy, v Pezinku na hoteli Tilia. Náčelníka, ktorý toto miesto vybral musím pochváliť. Nemalo to chybu!
*
Rasťo Hotel Doprastav v Senci je celkom príjemným prekvapením pre ubytovaných. S ohľadom na svoje totalitné meno asi nepatrí medzi vyhľadávané destinácie, ale mňa potešil. Na jazerá to nie je až tak ďaleko a prostredie i hygiena sú na veľmi dobrej úrovni. Snáď len ten ruch v sezóne by nemusel byť taký intenzívny.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie