Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Irena Trebišovský Zemplín hotel nezodpovedá hygienickým predpisom. Pracovala som 14 rokov v tejto branži a viem, čo by mal takýto hotel poskytovať.
*
Francek V Smižanoch, v hoteli Flóra majú okrem detského ihriska pekne štýlovo zariadenú reštauráciu. V kaviarni s mohutným krbom kvalitnú kávu a z okna pený výhľad. A to je asi tak všetko, čo sa im dá pripísať k dobru. Parkovisko, ani WC nestoja za veľa. Naopak ceny sú na dosť vysokej úrovni a to je dôvod prečo ma tam, už nikdy neuvidia. Bye bye.
*
Dada Hotel Čingov Smižany je umiestený na samom okraji národného parku Slovenský Raj. V zime je tam dosť dobre. Pre väčšie skupinky vedia zabezpečiť lacnejšie celodenné a poldenné permanentky na niektoré lyžiarské vleky v blízkom okolí. Darmo, raj zostane predsa len rajom!
*
Mirka Na Spiši je v Betlanovciach jeden útulný penzión Mariánka. Ak sa pri tomto čítaní zaradujú zastáncovia halucinogénnych látok, tak majú smolu. Nejedná sa o zdrobnelinu slova marihuana, ale to nič nemení na skutočnosti, že je tam veľmi fajn. Ak sa tam zastavíte neoľutujete.
*
Betty Nenápadný Hotel Šport v Spišskej Novej Vsi, je budovaný v štýle socialistického realizmu. Nie, že by som to mala niekomu za zlé, ale aspoň premenovať už ho mohli. Pravda, pri zimnom štadióne nie je veľa možností na štýlové pomenovanie, ale pri troche snahy by hádam niečo originálnejšie vymysleli. Chceli sme sa tam s priateľom ubytovať na cylkistickom víkendovom výtele do Tatier, ale keď sme si to omrkli, radšej sme sa premohli a dorazili neskoro večer celú trasu do Starej lesnej do hotela Forton.
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie