Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Adler Bufet U Hladného Supa sa mi javí ako najlepšia prevádzkáreň rýchleho občerstvenia na Duchonke, čo sa týka podávaných jedál a obsluhy. Síce trochu užšsí sortiment, ale o to kvalitnejší.
*
Chopin V obľúbenej destinácii slovenských dovolenkárov v Štúrove je bufet Sisi. Odporúčam ho každému, kto túži po výplachu žalúdka. To už radšej preplávam do Ostrihomu a zjem zdochnutú ryby, ako sa stravovať v takomto pajzli.
*
Brmbolec Nemocničný bufet v Želiezovciach je pekne architektonicky riešený, ale potraviny po záruke mu nerobia dobrú vizitku. Asi si niekto pripravuje pacientov na operáciu žalúdka, alebo prinajmenšom na jeho vypumpovanie. Dúfam, že ho nevlastní miestna pohrabná služba.
*
Vašo V Komárne na Štefánikovom námestí som navštívil bufet Pochúťka. Plastové príbory vyzerali byť ako keby nedbalo poumývané. Neviem, či by plastové príbory nemali byť jednorázovky. Tak troška sa mi vidí, že je nehygienické používať plastiaky vickrát pre rôznych zákazníkov a ešte ku všetkému nedokonale očistené.
*
Robin Ryba štadión v Šuranoch je bufet na úrovni. Ceny sú pravda troška vyššie ako by mohli byť, ale úroveň obsluhy, hygieny a celkovej atmosféry je na veľmi dobrej úrovni. I sociálne zariadenia sú pravideľne udržiavané v čistote. Odporúčam každému návštevníkovi Šurian.
*
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie