Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Staňa Pozdravujem a chválim obsluhu hostinca Erika v Topoľčanoch. Nápoje, či alko, či nealko sa tu konzumujú vo veľmi príjemnom prostredí. Nemám čo vytknúť.
*
Ria Ten kto pozná okolie Komárna, vie, že v lete nie je záujem hľadať svoje miesto na slnku. Hľadáme skôr miesta v tieni. A presne to spĺňa hostinec Singello. Krytá terasa je zárukou príjemného osvieženia. Chodíme tam pravideľne na pivo s chalanmi i kamoškami. Obslužný personál nás už dobre pozná. Prídeme, sadneme a bez objednávania už pred nami stoja orosené kuželky. Každý pravideľný návštevník pivárne by si mal takto obsluhu ochočiť!
*
Buffík Krásne prostredie v okolí Krčmy u Mlyna pri Kolárove je ideálne pre motorkárov. Okrem toho tu organizujú Klobásové festivaly. Odporúčam každému.
*
Paťo Obecné pohostinstvo v Jedľových Kostoľanoch je fakt najlepšia krčma. Krásna socialistická aj tie komunistické ceny. Dúfam že im to vydrží :) Zdravím všetkých motorkárov, ktorí tam zablúdili.
*
Bulldog Pohostinstvo Pod orechom Vráble je pecka podnik. Akurát na ten futbal musíš mať fígel, aby ti to nežralo toľko peňazí. Dá sa tam posedieť i vonku. Gril, pivo a pohodička...
*
Hugo Hostinec u Garfa - Dolný Pial, je tým správny miestom pre zastavenie, občerstvenie a odreagovanie. Štýlový vzhľad, chutné jedlá, dobré pivko, prijateľné ceny. Nemám, čo by som vytkol. Slovákov i Maďarov obsluhujú v ich materinskom jazyku a nikomu to nevadí. Pozdravujem Jana do Žiliny.
*
Rasťo Corgoň Aréna v Hurbanove oproti polícii je seriózne zariadenie. Majú tam hracie automaty a billiard. Pivo majú domáce - Bažanta i Haineken. Pre notebookárov majú i wifi pripojenie.
*
Miriam Hostinec Pod orechom vo Vrábloch je síce maličký, ale majú tam pieskovisko pre deťúrence. Oplatí sa tam posedieť pri víkendových špacíroch s potomstvom i so psom. Svatobná hostina by sa tam asi nezmestila, ale to je dobre. Zbytočne by zaberali miesto okoloidúcim...
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie