Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Edwin Sympatické bistro U Alberta v Poprade je dobý podnik. Čistota a hygiena im nie je cudzia. Takto by malo vyzerať každé bistro. Rýchla obsluha, normálne ceny a čisté prostredie.
*
Riči Buffet Tržnica vo Vranove je na prvý pohľad slušný, ale po návšteve zmeníte názor. Obsluha, ktorá na vás nemá čas a nevracia drobáky, alebo ovracané stoličky vám zoberú ilúzie o pojme občerstvenie. Odporúčam len masochistom a samovrahom.
*
Šošón Všimol som si, že v bufete Srdiečko v Spišskej Belej naliali alkohol vodičovi, pričom bolo evidentné, že bude pokračovať v jazde. Viem, že tržba je pre každého predajcu, ale tu ide nielen o porušenie zákona, ale hlavne o hazardovanie so zdravím a životmi ostatných účastníkov cestnej premávky. keď si skáti život previnilec, je mi to naprosto jedno, ale ak na to doplatí niekto iný a nevinný, je to hyenizmus natvrdšieho zrna. Hambite sa!
*
Raťafák Ten kto nebol v bufete Skleník, ako keby nebol Medzilaborciach. Je vidno, že i sídlisko malého okresného mesta vie ponúknuť občerstvenie na úrovni. Navštevujem tento bufet pravideľne a som s ním spokojný. Rýchla obsluha a nízke ceny sú základnou charakteristikou každého podniku rýchleho občerstvenia.
*
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie