Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Bláža Za Bardejovský hostinec Na hradbách by sa nemusel hanbiť ani Mikuláš V. zo Zemplína. Veľmi dobrá úroveň obsluhy i vybavenie interiéru sú zárukou prvého dobrého dojmu. Jedlo a nápoje už len potvrdia, že je to skutočne kvalitný hostinec.
*
Rado Pri návšteve Giraltoviec mi nedalo, aby som nenavštívil hostinec Geralt. Perfektné prostredie stredovekého kaštiela dobre vychladené pivo a štýlová obsluha. Vidno, že i v menších mestečkách môžu byť služby na úrovni.
*
Vašo Luteránska krčma v Sabinove býva na môj vkus často zavretá. Ale možno je to taká sabinovská tradícia, že tam často zatvárajú. Pamätám sa, keď som bol na vojne, tak mi tam zavreli súdruha v boji, ktorý tak trocha šikanoval zobákov. Tuším ale, že to nebolo zavretie do tohto hostinca. Ešte, že tam nemusím chodiť často a ešte lepšie, že si ma tam tiež nennechali.
*
Marek Pod Dubom za dubom nestretni sa s holubom. To je slogan nás - štamgastov hostinca v Dubinnom. Raz tam totižto vletel holub a narobil riadny binec. Inak je to ale veľmi pekná a milá krčma s kamarádskou obsluhou a slušným nápojovým lístkom. Lepšiu nenájdete v celom Dubinnom!
*
Milena Bardejovský hostinec Družba patrí medzi tie lepšie v tomto peknom kúpeľnom meste a okolí. Dámske toalety sú udržiavané v čistotea to je pre prvý dojem vždy to najdôležitejšie. Žiadne hypermoderné zariadenie nekazí dobrú pohodičku. Odporúčam kúpeľovým švihákom i náhodným návštevníkom Bardejova. I to že je tu počuť poľštinu svedčí o serióznosti a slušnosti tohto podniku.
*
Žlté lebky Pri vandrovaní smerom východným sme zavítali i do Ličartoviec. Tamojší hostinec nad miestnym vetešníctvom nás však značne sklamal. To už radšej zomrieť od smädu, ako sa dohadovať s miestnymi sedlákmi a mať pocit, že im zavadziate. Takto si služby v pohostinstve vôbec nepredstavujeme.
*
Žlté lebky V Bardejove sme navštívili hostinec Pod brezou. Žiadny luxus, ale pr nás vyhovujúce prostredie i ceny. Pre tých, čo sa ponáhľajú moc neodporúčame. Obsluha funguje v pohodovom tempe. Celkový dojem je ale dobrý. Isto lepší ako fastfoody, ktoré sme obišli veľkým oblúkom.
*
Bolek Do hostinca Bonsaj v Prešove sa oplatí chodiť hlavne cez obedňajšie hodiny. Vtedy je celkom dobrý výber jedál. Chodievame tam z rachoty a nesťažujeme sa. Solídna obsluha i kuchyňa. Cez víkendy tam zavítam sporadicky, ale i vtedy je tam fajn. To si môžem hrknúť i pívečko a to hneď lepšie chutí.
*
Mirec Mestský hostinec v Levoči nemá chybu. Každý kto ho navštívi musí potvrdiť, že takto má vyzerať správna krčma. Rýchla a ochotná obsluha si robí dobré meno, a preto sem chodia konzumenti z širokého ďalekého okolia. Odporúčam i náhodným pocestným.
*
Mirka Hostinec v Janovciach je riadne zafajčená a smradlavá krčma. Čudujem sa tým chlapom, čo tam trávia voľný čas a absorbujú tie nepríjemné zápachy. A ešte viac sa čudujem ich manželkám, priateľkám a milenkám, ktoré im to tolerujú.
*
Dada Hostinec Na Márnici vo Svidníku je tak trocha nevhodne pomenovaný. Keby majiteľ zvolil optimisticktejší názov isto by zvýšil jeho návštevnosť. Takto to vyzerá ako krčma pre kanibalov. V skutočnosti to tam ale nie je také zlé, ako by sa na prvý dojem mohlo zdať. Celkom chutné špeciality i dobre vychladené pivo. Ceny a obsluha primerané svojej cenovej skupine. Len ten názov to kazí - nemôžem si pomôcť.
*
Majo Koncom augusta sme sa zastavili v bardejovskom hostinci Pod Orechom. Perfektná nálada, večer opekané klobásy a nad ránom kocovina. Personál má zjavne pre podobných návštevníkov pochopenie a nerobí si z ich nevoľností ťažkú hlavu. Ponúknu vám kávu, alebo kofolu.
*
Roman Klenovská krčma má svoje čaro. Pri občasných návštevách mám pocit, že tam patrím. Betelná partia štamgastov i personál, ktorý vie čo má robiť, aby tam ľuďom bolo fasa na duši i po tele. Priateľská atmosféra dáva nádherný pocit bezpečia!
*
Andy Hostinec Pod Sekvojou umiestnený v pivnici obecného kaštieľa Uzovského Šalgova je veľmi dobrým stravovacím a športovým zariadením. Pravda, šport je tu zastúpený šípkami a stolovým fubalom, ale stravovanie je na oveľa širšej, lepšej a vyššej úrovni, ako v krčmách okolitých obcí. Pivo točia riadne vychladené - ako chren. Veľmi mi tam šmakuje.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie