Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Kevin Hostinec Magura v Piešťanoch nie je nič moc a nemajú nás tam veľmi v láske pre našu farbu pleti. Pritom nerobíme binec, ani z polovice ako tamojší štamgasti. Tak neviem, či tam onedlho nebudú obsluhovať len Eskymákov, alebo snehuliakov.
*
Maťa Ešte zo študentských čias si pamätám hostinec Saigon v Trnave. Chodievali sme tam z priemyslovky s babami i chalanmi "na jedno". Nedávno som tam po rokoch zavítala na kontrolnú návštevu. Bambusákov už tam nestretnete, ale inak je tam stále dosť dobré osadenstvo. Niekedy je dobré zaspomínať na zašlú slávu našich zakázaných pláckov. Už to ale nikdy nebude to, čo sme vtedy zažili.
*
Blažena V Piešťanoch pri stanici je jedno nekultúrne zariadenie. To, že sa volá U Vrabca, asi nebude náhoda. Na rozdiel od kultúrnych domov je toto veľmi nekultúrne teepee. Ten vták vrabec by sa mohol aj hambiť za takéto hniezdo. Norkom z okolia to ale asi evidentne vyhovuje. Ani by som sa nečudovala, keby si to niektorý z nich namieril rovno pod vlak. Nabudúce radšej navštívim odstavený nákladný vagón, alebo dobytčák, ako tento nevľúdny hostinec.
*
Braňo Hostinec U Zábavného centra v Senici má špeciálne sociálne zaridenie. Pisoire je na prvý pohľad neškodný, ale keď to na vás vyvrhne, záhy zmeníte názor. Všetko ostatné je tam v norme.
*
Robin Celý objem vodnej masy vodného diela Gabčíkovo sa nemôže vyrovnať chvále, ktorú chcem venovať hostinci Hullám csárda pri starom Gabčíkovskom prístave. Rybie špeciality aké robia tam, som ešte nekoštoval ani vo vychytenejších reštikách. Bodaj by bolo viac takých hostincov popri vode...
*
Marta Maracana na futbalovom štadióne v Senici Kunove je krčma pre naničhodníkov. Ani sa nečudujem, že tam nemajú stabilný personál. Aspoň tu klimatizáciu by tam mohli sprevádzkovať, aby sa tento pajzel mohol nazývať hostincom.
*
Vratko Vagón na piešťanskej stanici je asi jediný hostinec v tejto lokalite, ktorý je ako tak použiteľný. Pri okienku vám načapujú nápoj a je na vás, kde si ho nalejete. Veľa vecí by sat dalo šte zlepšiť, ale ako som povedal: medzi slepými je jednooký kráľom.
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie