Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Roman Trnavský hotel Empire je na úrovni štandardnej ubytovne so sociálnym zaiadením na cimre. Neviem, prečo mu dali taký honosný názov. Napríklad meno Eman by mu stačilo!
*
Georg Vysoké ceny, svojrázny personál a názov, ktorý sa nedá ani poriadne vysloviť. To je charakteristika hotela v obci Vrakúň pri Dunajskej Strede. Ten názov je Hotel Amade Chateau a ja vážne netuším, prečo a kto ho takto pomenoval. Možno preto, aby si hostia nepamätali, kde sa im nepáčilo a nerozširovali tieto negatívne informácie ďalej medzi okruhom svojich známych. Na vašom portáli si to ale môžu prečítať všetci.
*
Irma V Moravanoch nad Váhom je jeden perfektný penzión Tematín. Jeho súčasťou je i reštaurácia, kde sa môžete veľmi slušne a výdatne najesť. Vyskúšali sme sa tam i ubytovať s priateľom a cena nás v dobrom veľmi prekvapila.
*
Lacy Piešťanský hotel Máj je slušný a pri tom finančne nenáročný hotel. Možnosť stravy i primeraného kultúrneho vyžitia v blízkosti mi vyhovuje. Pre skromných ľudí, ako som ja, je to ideálny spôsob ubytovania.
*
Francek V areáli časti Piešťan, nazývanom Banka, je niekoľko ubytovacích, školiacich a stravovacích zariadení. Je tam i hotel so zvláštnym menom: Odevák & Dependance. Nie, že by som vyhľadával ubytovacie zariadenia "za vodou", ale tam sa mi naozaj páčilo. Oveľa lepšie prostredie, ako v centre mesta.
*
Kačka V Skalici poznám hotel Partiot. Na to, že je v takom peknom kúte Slovenska by ale mohol mať aj prívetivejšiu obsluhu. Keďže do Sklaice chodím dosť často, môžem zodpovedne prehlásiť, že za tie ceny by si mohla tamojšia obsluha hotela hostí viac vážiť. Alebo si mám nabudúce hľadať ubytovanie niekde inde?
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie