Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Karči Ak ste ešte neboli na prasacích hodoch, choďte do Soblahova. Pohostinstvo U Ondreja je ten pravý prasačí raj. Tlačenka, klobásy, jaternice - to je normálka. Ale tie kolená nevie urobiť lepšie ani moja starká. A to už je čo povedať! Labúžo a pošušňáníčko. Napral som si tam lalok, ako ešte nikdy. A vôbec mi z toho nebolo šoufl. Pri najbližšej príležitosti si to musím zopakovať.
*
Jožo Príšerný rámus - asi živá hodba - sa ozýva v Nemšovej na námestí z hostinca Slovenská pivnica. Človek sa tam obáva čo i len nakuknúť, aby neprišiel o sluchovody, bubienky a ďalšie časti uší. Takto plašiť môžete vrabce a nie ľudí!
*
Bohuš Pri cestovaní cez Dolné Srnie sa všetci vyhnite Pohostinstvu Hejbal. Na prvý pohľad fajn hostinec, ale tie služby, jedlo, obsluha... Hádam i v Albánsku sú na tom lepšie ako v tomto Novomestskom regióne. Nerád kritizujem to, čo sám neviem robiť, ale keď to neviem, tak to nerobím. Už len chýba, aby Vás niekto trafil šípkou, ktoré tam prevádzkujú. Podnapitých "závesových" hráčov je tam dostatok na to, aby sa im to podarilo...
*
Ondro Hostinec pod hradom v Považskej Bystrici sa oplatí navštíviť. Pizza s pivom, alebo s kofolu zasýti a chutí viac ako akýkoľvek fasfoodový blivajs. Je fakt, že šoféri by to tam s tým pivom nemali preháňať, ale to už nech si kontrolujú policajné orgány.
*
Momo Prečínsky hostinec V Majeri je tým správnym miestom pre zastavenie a občerstvenie znaveného motorkára. Usadili sme sa tam pri výjazde na Trenčína a ďalej sme už ani nemuseli. Zaznamenali sme tam jedno prvenstvo. Totižto u billiárdu sme ubili Jardu. On to samozrejme rozchodil, ale každý kto ho tam ubije po nás, už nebude prvý. Nabudúce ho vopcháme do toho akvária, čo tam majú. A možno, že trafíme i do toho nešťastného Trenčína.
*
Klokan Pohostinstvo U štreky v Malých Uherciach nie je žiadna veľká výhra v lotérii. Hoci si tam môžete zahrať stolný futbálek, nič iné, čo by stálo za zmienku sa tam nenachádza. Čas plynie a vlaky ešte premávajú... Ale dokedy?
*
Paťo Hostinec Salaš v záhradkárskej osade pri Partizánskom by mohol byť fajn, keby si tam človek mohol kúpiť nejaké jedlo, alebo pivko. Všetko to je zapríčinené absenciou obsluhy. Ak má človek čakať v zástupoch na jedno pívečko, tak si ho radšej kúpi v supermarkete a donesie na záhradku. Najmä cez víkendy, keď prídu všetci lufťáci, tam nie je šanca na absolútne žiadne občerstvenie.
*
Tanja Klasický hostinec so všetkým čo k nemu patrí je v Prusko U Garaja. Jedlo, pitie, posedenie, pohodička a tak. Klasické ušaté pollitre, tlačenka s cibuľou, alebo utopenci. Tak to má byť. Pre fajnovky majú i štrúdľu a pre fastfoodérov urobia i pizzu. Motorkári i štamgasti si tam prídu na svoje. Čo si človek môže priať viac?
*
Lišiak Lepšie miesto ako je piváreň Konzum v Handlovej nepoznám. Šarmantná barmanka čo hodí nezáväzný pokec a ľudia čo sú nad vecou. Kto nechápe nadmieru inteligentné alebo povrchné reči nech nechodí. Prostredie nič moc, ale ide o pohodu.
*
Tibor Happy Burger v Púchove nie je podľa názvu veľmi príťažlivým hostincom. V skutočnosti je to ale dobrý zdroj poživatín s prijateľnou obsluhou. Na päť hviezdičiek to samozrejme nie je, ale možnosť posedenia na terase je veľmi pozitívnou informáciou. rýchlosť obsluhy je tiež na slušnej úrovni.
*
Bélla Pod Červenou horou v Krajnom by sa mohol premenovať na "Pod Červeným  horrorom". Taký Zdeněk Pohlreich by sa tam vyřádil. Nechcem si predstaviť, ako tam vyzerá kuchyňa. Bol som tam raz a stačilo mi. Ešte hodinu po nasadnutí na bike mi krútilo črevami. Našťastie nedošlo k paralyzovaniu svalov na nohách a tak som sa vzďaloval a vzďaloval a vzďaloval a ....
*
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie