Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Francek
Cez víkend sme vybehli na Hornú Nitru a okrem iného navštívili i Hutira Relax Club v Handlovej. Neviem do ktorej kategórie by sa toto zariadenie malo zaradiť - asi do hotelov. Ale vy si stým isto poradíte. Celkový dojem je veľmi pozitívny, hoci malé nedostatky sa nájdu všade. I tak ale môžem zodpovedne odprúčiť tento klub navštíviť. Neoľutujete.
*
Bobo Ak chcete organizovať školenie, alebo informačné stretnutie, odporúčam horský hotel Podjavorník pri považskej Bystrici. Perfektné horské prostredie, prijateľné ceny a kolektív milých ľudí. Zaslúžia si moju pochvalu.
*
Monika Dobrý deň, v októbri som navštívila hotel Kaskáda v Bojniciach. Bola som veľmi spokojná so stravovaním a personálom. Služby vo wellness centre boli na dosť vysokej úrovni, takisto aj personál. Jediné čo mi mierne prekážalo boli popraskané steny v izbách, myslím že v štvorhviezdičkovom hoteli by to nemalo byť. Pobyt splnil moje očakávania.
*
Mirek Hotel Flóra v Trenčianskych Tepliciach som navštívil niekoľkokrát - vždy z titulu školenia na rôzne obchodné artikly. Musím konštatovať, že za posledných 12 rokov sa zlepšili služby i sortimement občerstvenia. Dokonca sú schopní pripraviť i vegetariánske jedlá, ktoré koncom minulého tísícročia ako keby nepoznali. Tak sláva!
*
Jája Hotel Športcentrum Bojnice je vraj bývalým strediskom československých olympionikov. Prostredie v lesíku je vcelku príjemné, až na tu prístupovú cestu. Pre nás, menej náročných klientov, je ubytovanie vyhovujúce a dôležitý je kľud a pokoj, najmä keď prebieha školenie, alebo wokshop. Chodím tam veľmi rada, nie len pre informácie, ale i pre relax, ktorý toto prostredie poskytuje.
*
Bolek V hoteli Štefánik v okresnom meste Myjava sme ubytovali svadobčanov pri príležitosti svadby našej dcéry. Príjemne ma prekvapilo, že boli ochotní jednať o cene pri vyššom počte zákazníkov. Takto by mali fungovať obchodné vzťahy medzi zákazníkmi a ponúkateľmi ubytovania a stravovania.
*
Marry Hotel Garny-Považská Bystrica neviem ako ubytovanie ale pizza najlepšia v Považskej:-)
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie