Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Maťo Hotel Dubná sklala v Žiline nad starým Tescom akosi pritvrdzuje ceny. Nie že by boli v minulosti dáko nízke, ale v poslednom čase to už vážne preháňajú. Zčasu na čas sme sa tam zastavili s kolegami na kapučíno, alebo iné telé nápoje. Pri prechode z korún na eurá sme sa tešili, že nám na zaplatenie stačia mince. To už ale opäť neplatí. Možno že nejaký nechutný čaj by vedeli ponúknuť za 2 €, ale na všetko ostatné už treba bankovky. neodvažujem si tipnúť na koľko tam vychádza ubytovanie. Asi tam chodiť prestaneme a bude pokoj.
*
Miro V Žiline pri mrakodrape, kúsok od lesoparku majú penzión Kamélia. Neviem prečo, ale mne to stále pripadá ako keby sa volal Kanália. Je k nemu dosť zlý prístup a ani prostredie nie je celkom ideálne. A vlastne ani ceny nie sú nijako moc priaznivé. Čudujem sa štamgastom, že tam chodia. Možno je to len preto, že to majú blízko z domu a je to lepšie, ako byť triezvy. Tak to je môj príspevok ku penziónu Kanália.
*
Maroš Reštaurácia a hotel Áčko v Ružomberku majú jednu veľkú slabinu. Sú to parkovacie miesta, ktoré absentujú a znemožňujú návštevníkom zaparkovať v blízkosti tohto stravovacieho zariadenia. Najbližšie parkovisko je pri Tescu, ale ísť pol kilometra do kopca, to už nie je ono!
*
Vladko Horský hotel MNÍCH pri Bobrovci je veľmi dobre situovaný, má dobré vybavenie a ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Už dvakrát sme tam boli na workshope a nemôžem sa na nič sťažovať. Ubytovanie, jedlo i nápoje sú na velice dobrej úrovni.
*
Milka Western Penzion v Rožomberku má minimálne jednu veľkú chybu. Parkovacie miesta nezodpovedajú kapacite tohto megastánku, ale pre cyklistov to stačí. Možno by tam mohli vybudovať podzemné garáže, ale popravde by takýto počin asi narušil kolorit a atmosféru tohto ranča. Druhou chybou, i keď nie takou markantnou je skupinka gemblerov, ktorí sa tam večne dohadujú kto bude prehrávať na jedinej výhernej mašinke, ktorú sem dali namontovať. Takže suma sumárum: pre nezávislých cyklistov je tento penzión to pravé zariadenie na občerstvenie i ubytovanie.
*
Yuray Penzión pod Oblazom pri Terchovej je vcelku slušným podnikom. Dá sa použiť i ako turistická základňa pri potulkách Oravou. Hoci tamojší domorodci nie sú ideálni, nikto nás predsa nenúti, aby sme sa s nimi kamarátili, alebo dokonca aby sme sa od nich dali opíjať. Príroda je tam naozaj krásna a nemá cenu si nechať pokaziť dojem bandou nešťastníkov.
*
Jarka V priebehu systému školení obchodných zručností som navštívila niekoľko hotelov SOREA. Najkrajšie prostredie a prírodná atmosféra je ale jednoznačne v hoteli SOREA Máj Liptovský Ján. Odporúčam ho všetkým vzdelávacím akadémiám, či už noblesným, alebo nízkorozpočtovým.
*
Miki Pri návšteve Bešeňovských čvachtacích zariadení odporúčam ubytovanie v penzióne Fontána. Ceny, ľudia i služby sú tam veľmi zaujímavé. Ten kto chce spojiť relax so slušným ubytovaním, nemá o čom rozmýšľať!
*
Tilka Hotel Impozant sme navštívili pri ceste do Martina. Pekne a vkusne zariadený, prijateľné ceny i ľudia. Až na trocha rušnejších hostí nemalo ubytko chybu. Budem ho vychvaľovať, kadiaľ budem chodiť a možno aj ďalej.
*
Kajo Profesionálny prístup zamestnancov Hotela Luna v Priekope pri Martine odporúčam všetkým, kto pripravujú svadobnú hostinu. Ceny primerané, starostlivosť a zodpovednosť nadpriemerná!
*
* *
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie