Priestor pre reklamný text
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Jóžin Na najhoršom úseku D1, medzi Martinom a Kraľovanmi, ktorý ešte asi dlho nebude dokončený, otvorili motorest Rapid. Ak by ho aj neotvorili, nič by sa nestalo. Je to hanba stravovacích zariadení na trase Bratislava - Košice. Malé porcie, dlhé čakacie doby na jedlo a o pití ani nehovorím. Pivo vám tam načapujú tak polhoďku po jedle. Tvária sa ako nóbl podnik, ale je to tak na úrovni IV.cenovej bez obsluhy. Až na tie ceny samozrejme.*
*
Siouxovia Motorest Rapid pri kruhovom objazde za Martinom nemá medzi motorkármi najlepšiu povesť. Jedlo býva nedovarené a čaká sa naň ako keby obsluhovali 200 ľudí. Pritom je tam i cez obed poloprázdno.
*
Žlté lebky V motoreste Rapid pri Sučanoch nevracajú drobné. Nie že by 5 centov boli veľké peniaze, ale slušnosť by bola výdavky aspoň vybrať z kasy a položiť na pult. Záleží už od zákazníka, či si ich zoberie, alebo nechá ako tringelt.
*
Mirka Motorest Rapid za Martinom je asi najhorší pultový predaj v širokom okolí. Pri každej návšteve zaregistrujeme zvýšené ceny a rozbité poháre na odkladacích stojanoch. Ako keby nemohli stojany vymeniť za také, na ktoré sa poháre zmestia. Možno práve pre tieto črepy stále zvyšujú ceny jedla. Navrhujem, aby pouvažovali nad plastovými teglíkmi. I tak tá hygiéna tam nie je nič moc. Raz som nechtiac nazrela otvorenými dverami do kuchyne a prešiel ma hlad...
*
Alena Vo väčšine hostincov, reštaurácií i motorestov už dnes dostanete chlieb, alebo pečivo v cene menu. Tmavou výnimkou z tohto pravidla je motorest Rapid pri Sučanoch. Nechajú si tam zaplatiť za každú kôrku. Pritom majú ceny denného menu už tak premrštené, že by sa vám mohlo zdať, že ste v značkovej reštaurácii Tiffany. Hanba tejto chamtivosti.
*
Kráska V Sučanoch pri kruhovej križovatke je super miesto, motorest Rapid. S manželom a deťmi tam chodíme pravideľne, dá sa tam veľmi dobre najesť (rezne trčia cez celý tanier :-) a sú naozaj chutné) za super ceny. Aj naše deti sú tam spokojné, lebo kým sa my môžme najesť a dať si kávu na terase, oni sa vyblbnú na detskom ihrisku. Odporúčam :-).
*
Jana Dobrý deň. Zvyknem rôzne na fórach reagovať na kvalitu slovenských služieb...a čo sa týka motorestu Rapid medzi MT a Sučanmi, chodievam tam cez víkendy s rodinou. Ešte som tam nemala žiadny problém. Decka sa majú kde hrať, obsluha nám vždy vyšla v ústrety. Porcie sú dosť veľké a ceny primerané. Zatiaľ nám tam vždy chutilo.
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie