Ubytovňa Fatra & Reštaurácia Fatranka
1. Čsl. Brigády 60, 038 61 Vrútky

V reštaurácii ponúkame jedlá slovenskej kuchyne, ale aj špeciality z diviny,
ktoré si môžte vychutnať v poľovníckom salóniku.

Recepcia:                +421/43/42 86 515 non-stop
Reštaurácia:    +421/43/42 82 200 od 11.00-23.00 hod.
E-mail:                    ubytovnafatra@olin.sk
*
Poslať príspevok e-mailom
*
Maroš Reštaurácia a hotel Áčko v Ružomberku majú jednu veľkú slabinu. Sú to parkovacie miesta, ktoré absentujú a znemožňujú návštevníkom zaparkovať v blízkosti tohto stravovacieho zariadenia. Najbližšie parkovisko je pri Tescu, ale ísť pol kilometra do kopca, to už nie je ono!
*
Alien V Pub restaurante Centauri som mala morské plody. Z 200g porcie bola 180g struhanka. Varia grcovne, taký pajzel
*
Monika Biznis, ktorý realizuje reštaurácia Astria vo Vrútkach je založený na zamlčovaní takých podstatných informácií, ako je cena. Zašli sme tam minulý týždeň s kamoškami na obed. Kým sme dostali jedálny lístok a pozreli si ho, prešla hodina "H". Vybrali sme si z denného menu syrový špíz a hovädzí vývar. Obsluha nás upozornila, že je po 13:00 a preto už menu nepodávajú. Opýtali sme sa, čo by nám odporúčili, aby sme dlho nečakali. Poradili nám syrový špíz. Ako príloha nám postačili varené zemiaky, aby sme sa už nezdržovali. Šok ale prišiel pri platení. Denné menu v cene stravného lístku obsahovalo špíz a polievku. Na samotný špíz však nestačilo 7€! Že ich hanba nefackuje!
*
Andrea Priatelia mali sme svadobný obrad v Sobášnom Paláci v Bytči (to bolo úžasné, nádherné proste perfektné) a následne svadobnú hostinu v reštaurácii "Palatín" v Bytči. Hneď na úvod zmeškal majiteľ naše privítanie, potom sme sa asi 10 minút úplne nudili až svedkovia radšej začali hosťom nalievať aby nebola nuda. Napokon dvom hosťom doniesli na tanieri pokazené smradľavé mäso. Aby toho ešte nebolo dosť tak nás okradli o alkohol ktorý sme si tam priniesli a napokon cena na osobu ktorú nám garantovali od 28 do 30,- EUR stúpla pri vyúčtovaní na 34,80 EUR. Urobte si sami obraz ja mám na to 20 svedkov našich svadobných hostí. Majiteľka pri vyúčtovaní je arogantná ako keby Vás už nikdy nechcela vidieť radšej. Naozaj sa radšej prejdite zo Sobášneho Paláca niekam ďalej na oslavu. Využívajú to že majú reštauráciu 10 metrov od Paláca ale všetko ostatné je potupné a ak chcete mať príjemnú spomienku na Váš krásny deň tak si ho v Palatíne nepokazte prosím.
*
*
*
Poslať príspevok e-mailom
Na záhlavie